اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹

مسیرهای منتهی به گلزار شهدای پلدختر بسته شد

مسیرهای منتهی به گلزار شهدای پلدختر بسته شد

سرپرست شهرداری پلدختر گفت: مسیرهای منتهی به گلزار شهدای این شهر امروز پنجشنبه هشتم آبان به دلیل پیشگیری از ازدحام مردم و شیوع کرونا بسته شد.

محمد شرفی نصیری  اظهار داشت: با توجه به معرفی پلدختر از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان یکی از شهرستان‌های فوق حاد و بحرانی شیوع کرونا، تمام مصوبات ستاد مبارزه با این ویروس باید به طور کامل اجرا شود.

سرپرست شهرداری پلدختر گفت: پلیس راهور از ورود هرگونه خودرو به سمت گلزار شهدای شهر جلوگیری می‌کند که از مردم انتظار می رود مسوولان را در این راستا همراهی کنند.

شرفی نصیری ادامه داد: این امر با توجه به شیوع ویروس کرونا، سرعت انتشار آن در محیط‌های جمعی و در راستای توصیه‌ مسوولان حوزه بهداشت و درمان صورت گرفته است و از شهروندان تقاضا می شود امروز به گلزار شهدا مراجعه نکنند.

وی ازدحام جمعیت را یکی از عوامل اصلی شیوع کرونا دانست و افزود: مشارکت مردم در پیشگیری و مبارزه با این ویروس ضروری است بنابراین همه باید پروتکل‌های بهداشتی را با دقت نظر بالا رعایت کنند.

لرستان هم اکنون در وضعیت قرمز شیوع کرونا است که چهار شهر الیگودرز، دورود، کوهدشت و پلدختر آن شرایط فوق حاد دارند، خرم‌آباد و بروجرد نیز در وضعیت بحرانی هستند و تمام محدودیت‌های کرونایی تا جمعه نهم آبان ماه در این استان تمدید شده است.

۳۸ هزار و ۷۷۴ مورد مثبت کرونا تا چهارم آبان ماه در لرستان شناسایی شده است که از این تعداد ۷۷۶ نفر جان باخته‌اند./ایرنا


 

کپی