اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

رونالدو و نامزدش چگونه آشنا شدند؟/ جورجینا: رابطه ما عشق در نگاه اول بود

رونالدو و نامزدش چگونه آشنا شدند؟/ جورجینا: رابطه ما عشق در نگاه اول بود

جورجینا رودریگز نامزد کریستیانو رونالدو به ندرت با رسانه ها صحبت می کند اما بالاخره تصمیم گرفت که مصاحبه مفصلی با نشریه معروف "هولا" داشته باشد و جزئیات جالبی در مورد خودش، شرایطش و خانواده اش بگوید.

 نامزد اسپانیایی - آرژانتینی رونالدو این روزها کمترین تماس ممکن را با رونالدو دارد چرا که ستاره پرتغالی به کرونا مبتلا شده و این دو نمی توانند زیاد با هم در تماس باشند. جورجینا یک فرزند مشترک به نام "الانا مارتینا" از رابطه اش با کریستیانو دارد هر چند که رونالدو از رابطه های قبلی خود فرزندان دیگری به نامهای جونیور، ایوا و ماتئو را دارد.

جورجینا در مصاحبه با هولا گفته است: "رونالدو و من یک زندگی روزمره بسیار منظم را داریم و زیاد دوست نداریم که عادت های خود را تغییر بدهیم. نظم در روند ما نقشی کلیدی دارد. اراده من برای مادر شدن جدی تر از هر چیز دیگری بوده است و امیدوارم که فرزندان بیشتری داشته باشیم. افتخار می کنیم که خودمان از بچه هایمان مراقبت می کنیم. وقتی که من مشغول به کاری باشم هم خواهرم ایوانا از آنها مراقبت می کند. من بچه ها را به مدرسه می برم، آنها را از مدرسه برمی دارم و به انجام تکالیفشان کمک می کنم. همه بچه ها را به یک اندازه دوست دارم."

در زمان خروج از محل کار با رونالدو مواجه شدم 

جورجینا پیش از آشنا شدن با رونالدو در یک فروشگاه لباس در شهر مادرید کار می کرده اما ناگهان زندگی او تغییر کرد. وی در مورد آشنایی خود با رونالدو گفت: "من و رونالدو در بوتیکی که در آن کار می کردم با همدیگر آشنا شدیم. رابطه ما عشق در نگاه اول بود. در اولین رویارویی من در حال ترک فروشگاه بودم و در زمان خروج از محل کار با او مواجه شدم اما در آن زمان با هم صحبت نکردیم. بعد از آن در مراسمی مربوط به دنیای مد با هم ملاقات کردیم و در آن جا برای اولین بار با هم صحبت کردیم. ملاقات بسیار خاصی بود. افراد زیادی در آن جا بودند اما وقتی که صحبت کردن با همدیگر را شروع کردیم، همه چیز پیرامون ما محو شد. عشق همین است، تو را درگیر می کند و در دام می اندازد."

بعد از آن رونالدو و خانواده اش به مهم ترین بخش زندگی جورجینا تبدیل شدند. وی افزود: "برخی افراد فکر می کنند که ما را می شناسند و می گویند با هم بدرفتاری می کنم اما باید بگویم که بچه هایم با تربیت و محبت بالایی بزرگ می شوند. من مسائل خانه را مدیریت می کنم."

جورجینا در مورد کودکی متفاوت خود هم صحبت کرد: "یادم است که در جایی زندگی می کردم که مملو از کوه ها بود. سبک زندگی سالمی بر مبنای احترام و طبیعتا گردی داشتیم. وقت زیادی را با خواهرم ایوانا سپری می کردیم."/ فوتبالی

بیشتر بخوانید:

لئو مسی- کریس رونالدو؛ کنسل، مثل همان قرار شام!+ تصویر

توصیه های عجیب هواداران پرسپولیس و استقلال به قطری ها درباره علی کریمی!+ تصویر

 

کپی