اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

شهادت دومین مدافع سلامت خراسان جنوبی

شهادت دومین مدافع سلامت خراسان جنوبی

کاظم احمدی، از کادر بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی طبس در خراسان جنوبی بر اثر ابتلا به بیماری کرونا به خیل شهدا پیوست.

ناصر خوش خبر، سرپرست استانداری خراسان جنوبی در پی درگذشت مدافع سلامت استان پیامی صادر کرد.

به گزارش ایسنا، متن پیام بدین شرح است:

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

عروج ملکوتی مدافع سلامت استان، کادر خدوم و زحمتکش بیمارستان شهید مصطفی خمینی طبس، "کاظم احمدی"  که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا جان به جان آفرین تسلیم کرد، موجب تأثر و تالم گردید.

بدون تردید از دست دادن عزیزانی که لحظه لحظه زندگی شان را با خدمت به مردم پر کرده اند، مایه تأسف است و غمبارتر آن که هر کدام از ما به عنوان آحاد افراد جامعه، در فقدان این مجاهدان واقعی مقصریم.

اینجانب ضمن عرض تسلیت این واقعه غمبار، امیدوارم بتوانیم با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و جدی گرفتن این ویروس، شاهد قطع زنجیره کرونا در استان باشیم و باری از دوش خسته کادر درمان خراسان جنوبی برداریم.

محمد دهقانی فیروزآبادی، رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند نیز روز در پیامی شهادت مدافع سلامت استان خراسان جنوبی را تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است:

خبر شهادت همکار عزیزمان مرحوم مغفور شادروان کاظم احمدی از کادر خدوم و زحمتکش بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی طبس جامعه دانشگاهی علوم پزشکی بیرجند را اندوهگین کرد.

اینجانب با نهایت تاسف و تاثر درگذشت این همکار عزیز را که در جهت مبارزه با ویروس منحوس کرونا و دفاع از سلامت مردم طبس جان به جان آفرین تسلیم کرد را به خانواده آن مرحوم، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن مرحوم، علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

منصور حسینی، نیز اولین شهیده مدافع سلامت استان خراسان جنوبی بود که هفته گذشته به خیل شهدا پیوست./ ایسنا

کپی