اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

انهدام باند 4 نفره موبایل قاپ ها در تهران

انهدام باند 4 نفره موبایل قاپ ها در تهران

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران از دستگیری 4 موبایل قاپ و کشف 40 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ کارآگاه "خیرالله دولتخواه" ، گفت : در پی افزایش وقوع کیف و موبایل قاپی در غرب و جنوب غرب تهران، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه مال باختگان اظهاراتی مشابهی در خصوص نحوه سرقت داشتند، افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد که 4 موتورسوار با نزدیک شدن به مال باختگان گوشی و یا کیف آنان را سرقت و به سر عت از محل گریخته اند.
این مقام انتظامی بیان داشت: در تحقیقات میدانی از محل های سرقت، تصویری از متهمان بدست آمد وبرای شناسایی سارقان این تصاویر در اختیار ماموران گشتی سرکلانتری قرار گرفت تا اینکه دوم مهرماه ماموران گشت کلانتری 119 مهرآباد حین گشت زنی در محدوده خیابان شمشیری هر 4 متهم را هنگام گوشی قاپی شناسایی و دستگیر کردند و پس از تحقیقات اولیه هر 4 متهم به پایگاه پنجم پلیس آگاهی انتقال یافت.
رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه هر 4 متهم به 40 فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کردند، اضافه کرد: تاکنون 36 تن از مال باختگان با حضور در پایگاه پنجم سارقان را شناسایی و متهمان با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شدند .

کپی