اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

تساوی استقلال مقابل تیم تازه وارد لیگ یک!/ دیاباته با لبخند آمد+ تصویر

تساوی استقلال مقابل تیم تازه وارد لیگ یک!/ دیاباته با لبخند آمد+ تصویر

تیم استقلال مقابل شهرداری آستارا در یک مصاف تدارکاتی به تساوی یک بر یک دست یافت.

 دو تیم استقلال و شهرداری آستارا در چارچوب دیدار تدارکاتی به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

تک گل این بازی را برای استقلال وریا غفوری در دقیقه ۸۰ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و گل شهرداری آستارا را مبین رضاپور در دقیقه ۸۸ به ثبت رساند.

استقلال در این بازی با ترکیب رشید مظاهری، شاهین طاهرخانی، عارف غلامی، آرش داجلیری، احمد موسوی، فرشید باقری، بابک مرادی، فرشید اسماعیلی، فردین رابط، متین کریم‌زاده و سجاد آقایی به میدان رفت.

هم‌چنین شاگردان حسن اشجاری با ترکیب اشکان توانا، بهزاد سلطانی، احمد آهی، پویا عزیزپور، حمید ابراهیمی، علی ربیع‌زاد، جابر نصیری، ایمان شیرزاد، سعید طالبی، محمد ابراهیم رضازاده و عارف اکبری وارد میدان شدند.

در این بازی شیخ دیاباته مهاجم تیم فوتبال استقلال که شب گذشته وارد تهران شده بود به زمین شماره ۲ آزادی آمد و این بازی را از نزدیک تماشا کرد و هم‌چنین حجت نظری و مهدی عبدیان از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در این بازی حضور پیدا کردند و این مسابقه را از نزدیک تماشا کردند.

این مسابقه، سومین بازی دوستانه استقلال در پیش فصل رقابت‌های لیگ برتر بود./ ایسنا

---
 
استقبال ویژه از دیاباته؛ شیخ با لبخند آمد

به گزارش ورزش سه، مهاجم مالیایی استقلال امروز خودش را به کادرفنی استقلال معرفی کرد و البته اعضای این تیم نیز استقبال گرمی از این مهاجم گلزن داشتند.

آقای گل لیگ نوزدهم قرار است از فردا رسما تمریناتش را با استقلال استارت بزند تا آماده شروع مسابقات شود. او با توجه به دوری بلندمدت، از نظر بدنی نسبت به سایر بازیکنان عقب تر است و با توجه به تمرینات ویژه‌ای که کادرفنی برای دیاباته در نظر می‌گیرد این احتمال وجود دارد که این بازیکن نتواند از هفته اول لیگ آبی ها را همراهی کند.

 

کپی