اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

گوشی قاپی به قیمت جان پسر جوان

گوشی قاپی به قیمت جان پسر جوان

سارقان موتورسوار، هنگام سرقت گوشی تلفن همراه راکب یک موتورسیکلت مرگ او را رقم زدند.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، صبح شنبه 3 آبان، گزارش مرگ پسری جوان در یکی از بیمارستان‌ها به بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی پایتخت اعلام شد. با اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس رحیم دشتبان آغاز شد و بررسی‌ها نشان می‌داد دو پسر موتورسوار هنگام درگیری با دو سارق موتورسوار مصدوم شده‌اند و  یکی از آنها پس از انتقال به بیمارستان جان باخته است.

به دستور بازپرس جنایی، مأموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت به سراغ پسر مصدوم رفتند. او در تحقیقات گفت: در بزرگراه باقری سوار بر موتور در حال حرکت بودیم. دوستم راکب بود و من ترک‌نشین که ناگهان تلفن همراهش زنگ خورد در همان حال حرکت داشت با تلفن صحبت می‌کرد که ناگهان موتورسواری با دو سرنشین به ما نزدیک شده و یکی از آنها گوشی تلفن همراه دوستم را قاپید. او ادامه داد: این حرکت خیلی سریع اتفاق افتاد و دوستم تعادلش را  از دست داد و موتور  واژگون شد. هر دویمان روی زمین افتادیم و  سارقان هم  فرار کردند من و دوستم که بشدت زخمی شده بودیم با کمک مردم و اورژانس به بیمارستان منتقل شدیم. اما دوستم جان باخت.
در تحقیقات میدانی نیز شاهدان اظهار کردند که با سرقت گوشی تلفن همراه، موتورسواران تعادل‌شان را از دست داده و با زمین برخورد کرده‌اند.
بازپرس جنایی دستور شناسایی و  بازداشت موتورسواران سارق و ادامه تحقیقات را صادر کرد.

کپی