اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

میزان درآمد plc چقدر است و چگونه این درآمد را افزایش دهیم؟

میزان درآمد plc چقدر است و چگونه این درآمد را افزایش دهیم؟

پی ال سی یک کنترل کننده منطقی برنامه پذیر است و امروزه نقش مهمی در فرایندهای صنعت اتومبیل سازی، شیمیایی، پلاستیک سازی، مواد غذایی، حمل و نقل، ساختمانی، ماشین آلات صنعتی و غیره دارد.

پی ال سی یک کنترل کننده منطقی برنامه پذیر است و امروزه نقش مهمی در فرایندهای صنعت اتومبیل سازی، شیمیایی، پلاستیک سازی، مواد غذایی، حمل و نقل، ساختمانی، ماشین آلات صنعتی و غیره دارد.
با توجه به نقش مهم پی ال سی در صنعت و تخصصی بودن کار با آن شغل plc یکی از بهترین مشاغل در کشور است که به دلیل تخصصی بودن آن بازار کار این شغل اشباع نشده و متخصصان این حرفه از درآمد بالایی برخوردار می باشند. بنابراین در صورتی که علاقه مند ورود به این شغل هستید یا می خواهید مهارت های خود را افزایش داده و درآمد خود را افزایش دهید با ما همراه باشید.

---

بازارکار plc چگونه است؟


همانطور که اشاره شد امروزه از پی ال سی در سیستم های صنعتی به منظور کنترل و مدیریت فرایندها استفاده می شود. بنابراین در کشورهای صنعتی و پیشرفته که بیشتر فرایندها به صورت سیستمی می باشد این شغل بسیار درآمدزا بوده و از بازار کار عالی برخوردار می باشد.
در ایران نیز با گسترده شدن بخش صنعتی این شغل به یکی از مشاغل تخصصی و درآمدزا تبدیل شده است. البته باید گفت میزان درآمد plc در ایران در مقایسه با کشورهای صنعتی پایین تر می باشد.
لازم است بدانید که شغل پی ال سی از آن دسته از مشاغل فنی بسیار تخصصی می باشد و نیازمند آموزش plc و کسب مهارت های مورد نیاز آن می باشد.
بنابراین اگر می خواهید وارد بازار کار پی ال سی شده و درآمد خوبی داشته باشید باید مهارت های لازم برای کار با انواع پی ال سی، برنامه نویسی و مدیریت آن را داشته باشید.

میزان درآمد plc چقدر است؟


از آنجایی که بازار کار plc بسیار تخصصی می باشد بنابراین درآمد پی ال سی نیز بسته به میزان تخصص و مهارت شما متفاوت است. اگر در کار خود از مهارت کافی برخوردار باشید و بتوانید با انواع پی ال سی های دلتا، زیمنس، لوگو و غیره کار کنید و آنها را مدیریت و برنامه ریزی کنید، می توانید به طور میانگین ماهانه بین 15 الی 30 میلیون تومان از طریق PLC درآمد داشته باشید.
به طور کلی باید گفت هر چه در بازار کار پی ال سی تواناتر و متخصص تر باشید فرصت های شغلی بیشتر و بهتری خواهید داشت، و به دنبال آن میزان درآمد شما افزایش خواهد یافت.
برای کسب درآمد از پی ال سی می توانید برای شرکت ها و کارخانه هایی که خواستار متخصص پی ال سی هستند رزومه ارسال کنید و به استخدام آنها درآیید. میزان درآمد در این روش به طور ثابت بوده و وابسته به میزان تخصص شما به طور میانگین 7 تا 15 میلیون تومان است.
می توانید به صورت آزاد پروژه های plc را قبول کنید. میزان درآمد در این روش در مقایسه با روش اول بیشتر است. در این روش جذب پروژه نیاز به ارتباطات گسترده و تبلیغات داشته و ریسک پذیری بیشتری دارد.
همچنین می توانید در کنار روش های ذکر شده به آموزش پی ال سی از طریق برگزاری دوره های پی ال سی به صورت عمومی و خصوصی بپردازید.

---

چگونه درآمد plc را افزایش دهیم؟


همانطور که اشاره شد میزان درآمد plc وابسته به میزان مهارت و تخصص شما می باشد بنابراین بهترین راه برای افزایش درآمد این شغل بالا بردن سطح مهارت و تخصص می باشد. هر چه میزان دانش شما بیشتر شده و بتوانید با انواع پی ال سی کار کرده و آن ها را برنامه ریزی کنید بدون شک درآمد شما افزایش خواهد یافت.
به خاطر داشته باشید که برای جذب پروژه های بزرگ و استخدام در شرکت ها و کارخانجات بزرگ می بایست مهارت های خود را افزایش داده و رزومه خود را قوی کنید.
یکی از بهترین روش های بالا بردن سطح مهارت ها و حرفه ای شدن در این شغل شناسایی بهترین آموزشگاه پی ال سی و شرکت در دوره های آن است. زیرا در این آموزشگاه ها به صورت کاملا تخصصی مباحث پی ال سی از پایه تا پیشرفته آموزش داده شده و درک عمیقی از مفاهیم پی ال سی در شما ایجاد می شود.
آموزشگاه برق گستران یکی از بهترین اموزشگاه های پی ال سی در کشور است که به صورت کاملا عملی و پروژه محور و زیر نظر اساتید متخصص و حرفه ای دوره های پی ال سی را برگزار می نماید.
بنابراین در صورتی که قصد دارید در این شغل درامد بالایی داشته باشید توصیه می کنیم در دوره های پی ال سی این آموزشگاه ثبت نام نمایید و با دریافت مدرک فنی حرفه ای پی ال سی، پشتیبانی نامحدود آموزشگاه و مشاوره های بازاریابی بدون استرس وارد بازار کار شوید.
دوره آموزش برق صنعتی و دوره آموزش برق ساختمان فنی حرفه ای از دیگر دوره های برق و الکترونیک در این آموزشگاه است که به صورت کاملا تخصصی و عملی به آموزش صفر تا صد برقکاری ساختمان و نصب و مونتاژ تابلوهای برق می پردازد.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره‌های آموزشی این مرکز، تعرفه دوره‌ها و سایر اطلاعات تکمیلی به وب سایت رسمی این شرکت به آدرس اینترنتی/https://barghgostaran.com مراجعه نمایید یا با شماره ۰۲۱۶۶۵۹۷۳۰۵ تماس بگیرید.


 

کپی