اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹

رد رشوه 400 میلیون ریالی توسط پلیس فتا کرمانشاه

رد رشوه 400 میلیون ریالی توسط پلیس فتا کرمانشاه

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: 4 تن از ماموران پاکدست پلیس فتا "کرمانشاه" پیشنهاد رشوه 400 میلیون ریالی یک کلاهبردار اینترنتی را رد کردند.

 سرهنگ "حمیدرضا نورایی" اظهار داشت: پس از حضور یکی از شهروندان "کرمانشاهی" در پلیس فتا و عنوان این مطلب که مبلغ 316 میلیون و 890 هزار ریال به حسابش واریز و سپس برداشت شده است، ماموران رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد یک کلاهبردار اینترنتی با کپی برداری از کارت های بانکی شهروندان، مبالغ برداشتی را به داخل یکی از کارت ها واریز و سپس از طریق جایگاه های سی ان جی برداشت می کرده است.

سرهنگ نورایی افزود: در این میان تیم رسیدگی کننده به پرونده که شامل؛ سرگرد مهدی پیران تبار، سروان محسن شهسواری، ستوانیکم یاسرییلاقیان و ستوانیکم مجتبی عازمی بودند با کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی فرد کلاهبردار شده و در حالی که قصد دستگیری وی را داشتند با پیشنهاد رشوه 400 میلیون ریالی مواجه شدند.

رئیس بازرسی انتظامی کرمانشاه خاطرنشان کرد: همکاران پاکدست ما در پلیس فتا ضمن خودداری از دریافت رشوه به وظیفه قانونی خود عمل و ضمن دستگیری کلاهبردار نسبت به تشکیل و صورتجلسه موضوع اقدام کردند.#پلیس 

کپی