اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

تهدید دختر و داماد ترامپ به شکایت از یک گروه جمهوریخواه مخالف

تهدید دختر و داماد ترامپ به شکایت از یک گروه جمهوریخواه مخالف

دختر و داماد دونالد ترامپ که هر دو از دستیاران ارشد کاخ سفید هستند تهدید به شکایت از یک گروه از جمهوریخواهان مخالف این رئیس جمهور آمریکا به خاطر نصب یک بیلبورد تبلیغاتی در میدان تایمز اسکوئر نیویورک با مضمون مرتبط کردن آنها با وقوع حدود ۲۲۵ هزار مورد مرگ در اثر ابتلای به کروناویروس در آمریکا کرده اند.

یک وکیل ایوانکا ترامپ و همسرش جارد کوشنر، دختر و داماد دونالد ترامپ در نامه ای به این گروه موسوم به پروژه لینکلن این تبلیغها را "غلط، خبیثانه و افتراآمیز" خوانده و گفته که آنها موجب یک "تهمت شرم آور و شنیع" شده اند.

این وکیل به نام مارک کاسوویتز در نامه اش که از سوی پروژه لینکلن در توئیتر منتشر شد عنوان کرد: اگر این تبلیغات بیلبوردی سریعا حذف نشوند، ما از شما با هدف گرفتن چیزی که بی تردید غرامتهای تنبیهی و جبران کننده فراوان خواهد بود شکایت خواهیم کرد.

دفتر کاسوویتز به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

پروژه لینکلن در پست های جداگانه ای در پاسخ نوشت: "دیوانه!" و در ادامه در بیانیه ای خاطر نشان کرد: "بیلبوردها برپا خواهند بود"

این گروه تصریح کرد: تهدیدهای توخالی همانقدر از سوی ما جدی گرفته خواهند شد که جارد کوشنر و ایوانکا جدی گرفته می شوند.

این گروه که شامل رایزنهای سابق کمپینهای انتخاباتی جورج دبلیو. بوش و سناتور فوت کرده جان مک کین می شود، برجسته ترین سازمان جمهوریخواهان مخالف دونالد ترامپ است. این گروه در مجموعه ای از تبلیغات خواستار شکست دونالد ترامپ در انتخابات شده و به قانونگذاران جمهوریخواه حامی ترامپ حمله کرده و از جو بایدن رقیب دموکرات ترامپ در انتخابات حمایت کرده است./ایسنا 

کپی