اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹

واکنش پیشکسوت استقلال به انتقال محمد نادری از پرسپولیس به استقلال

واکنش پیشکسوت استقلال به انتقال محمد نادری از پرسپولیس به استقلال

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال نسبت به انتقال محمد نادری از پرسپولیس به استقلال واکنش نشان داد.

ایمان عالمی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت گفت: تغییراتی که در مدیریت به وجود آمده، باعث شده استقلال در این چند سال تحت فشار قرار بگیرد. این تحولات باعث شده استقلال ثبات لازم را نداشته باشد. امیدوارم با انتخاب محمود فکری استقلال به روزهای خوبش بازگردد. فکری با این تیم تجربه‌های زیادی دارد و قهرمانی زیادی تجربه کرده است. امیدوارم فکری با کادر فنی خود بتواند کیفیت خوبی از خودش ارائه دهد و استقلال را به موفقیت برساند. یک هفته تعویق مسابقات لیگ برتر برای استقلال به نظر من مفید است چون می‌تواند بازیکن جذب کند و هماهنگی‌ بیشتری به دست بیاورد.

بیشتربخوانید: بازیکن جدید استقلال سهمیه آزاد است؟

او ادامه داد: به نظر من ‌استخوان‌بندی تیم تقریبا حفظ شده است. بزرگ‌ترین چالش موجود در استقلال، مسائل مدیریتی است و مربی باید آرامش را در تیم به وجود بیاورد. باید امکانات مناسب در اختیار کادر فنی قرار بگیرد. الان ثباتی در کادر مدیریت نیست و این باعث نگرانی است و امیدوارم سریع‌تر مدیرعامل استقلال مشخص شود. بازیکنان جدید نیز باید سریع‌تر به تیم ملحق شود و خود را هماهنگ کنند.

عالمی افزود: کادر فنی حال حاضر از جنس استقلال است و به نظرم با این شرایط جنس استقلال جور است و باید امکانات در اختیار  کادر فنی بگذارند. زمان نیز اتفاقات را مشخص می‌کند اما باید یک ثبات مشخصی در تیم وجود داشته باشد که به قهرمانی امیدوار بود. باید کادر فنی کار خود را با آرامش دنبال کند و تهدیدی در کار نباشد تا بشود کارها را جلو برد. همانطور که استراماچونی در ابتدای فصل نتوانست نتیجه بگیرد اما در انتهای نیم فصل موفق شد، باید به این کادر فنی هم زمان داد تا استقلال به نتیجه لازم دست پیدا کند.

او درباره انتقال محمد نادری از پرسپولیس به استقلال گفت: کیفیت آقای نادری مشخص است و این بازیکن از تیم بلژیکی آمده است و من او را بازیکن پرسپولیس نمی‌دانم و او باید به تیم بلژیکی بازمی‌گشت. در دنیای حرفه‌ای این مسائل‌ حاشیه‌ای است و باید نگاه ما مثبت باشد و از الان به بعد باید روی عملکرد محمد نادری تمرکز کرد تا دید چه اتفاقاتی پیش می‌آید.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان گفت: اگر کادر مدیریت،  ثبات کادر فنی و بازیکنان را به وجود بیاورد به نظر من سال خوبی برای استقلال خواهد بود. فوتبال ما تحت الشعاع کرونا قرار گرفته است و امیدوارم با توجه به این مسائل استقلال برنامه‌ای طراحی کند که بتواند کارهای خود را جلو ببرد و به آن نتیجه لازم برسد.

/ایسنا 

کپی