اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹

روزانه ۵۰۰۰ ماموریت اورژانس در تهران انجام می شود

روزانه ۵۰۰۰ ماموریت اورژانس در تهران انجام می شود

رییس اورژانس تهران از انجام روزانه ۵۰۰۰ ماموریت از سوی تکنیسین‌های اورژانس در پایتخت خبر داد.

 پیمان صابریان در همایش امنیت، ایمنی و سلامت که پیش از ظهر امروز در مقر مرکزی فاتب برگزار شد، با اشاره به حجم بالای ماموریت‌های اورژانس پایتخت گفت: روزانه تعداد زیادی مأموریت در پایتخت از سوی اورژانس انجام می‌شود و پلیس و دیگر دستگاه‌های خدمت رسان نیز در جریان آن و در کنار یکدیگر حضور دارند.

وی تعداد این ماموریت‌ها را با بالغ بر پنج هزار ماموریت در روز اعلام کرد و گفت: واقعیت این است که گرچه کرونا نگرانی‌های زیادی ایجاد کرده و همه باید نسبت به آن حساس باشند، اما نباید تمام تمرکزمان را روی کرونا بگذاریم و باید ضمن هوشیاری و آمادگی در برابر کرونا با توانی مضاعف برای دیگر حوادث نیز آماده باشیم، نباید حوادث دیگری رخ دهد و ما از آن غافل بمانیم.

صابران اضافه کرد: امروز متاسفانه شیوع کرونا باعث بروز مشکلاتی شده که مقابله با آن نیازمند هم‌افزایی بیشتر میان دستگاه‌های امدادی و خدماتی و انتظامی است.

رییس اورژانس تهران با بیان اینکه ۵۲ مخاطره برای تهران در نظر گرفته شده است، گفت:  تهران به دلیل موقعیت جغرافیایی، جمعیت، اقلیم و حساسیت‌هایی که دارد آبستن حوادث مختلفی است که باید برای مقابله با آن آمادگی لازم را داشته باشیم./ایسنا

کپی