اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

دستگیری قاتل در جاجرم

دستگیری قاتل در جاجرم

فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم از دستگیری عامل نزاع و درگیری که منجر به قتل شد در کمتر از ۱۲ساعت، خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم از دستگیری عامل نزاع و درگیری خونین دستگیری قاتل در جاجرمکه منجر به قتل شد در کمتر از ۱۲ساعت، خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم گفت:با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ بر وقوع نزاع و درگیری منجر به قتل در یکی از خیابان‌های شهرستان جاجرم، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی و انتظامی شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ رضا قندی افزود:ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی‌های اولیه دریافتند، سه نفر شامل دو برادر و یک نفر دیگر به علت اختلاف بر سر میزان ساعات کاری در شرکت مشخص با یکدیگر درگیر، که در این درگیری یکی از طرفین دعوا به علت ضربات چاقو مجروح و دقایقی پس از فوت و یک نفر مصدوم که توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل شده و فرد قاتل قبل از حضور عوامل انتظامی از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم، اظهار داشت: با توجه به نزاع و درگیری صورت گرفته تلاش عوامل اورژانس مثمر ثمر نبوده و مصدوم به علت شدت جراحات وارده در محل جان خود را از دست داده است.

سرهنگ قندی، افزود: متهم به قتل نزاع و درگیری در کمتر از ۱۲ساعت در شهرستان سبزوار شناسایی و با هماهنگی قضایی و با همکاری پلیس آگاهی شهرستان سبزوار در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و به شهرستان جاجرم منتقل شد.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد./صدا و سیما

کپی