اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

هلاکت شرور سابقه دار در اسفراین

هلاکت شرور سابقه دار در اسفراین

تلاش شرور سابقه دار برای گروگان گیری ۲ نفر از شهروندان با حضور به موقع پلیس اسفراین ناکام و در نهایت این فرد به هلاکت رسید.

 فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین با اعلام این خبر گفت: ماموران انتظامی مرگ شرور سابقه دار اسفراینیاین فرماندهی قصد دستگیری یکی از فروشندگان مواد مخدر صنعتی که دارای سابقه دستگیری و پرونده قضائی بود را داشتند.

سرهنگ مجید یگانه پور با اشاره به اینکه این فرد با مشاهده ماموران، با یک قبضه چاقو به سمت آن‌ها حمله ور می‌شود، افزود: ماموران در ابتدا با اعلام هشدار و اخطار و سپس با استفاده از اسپری فلفل قصد دستگیری وی را داشتند که متهم به هشدار ماموران توجه نکرده و مجددا به آن‌ها حمله ور می‌شود.

سرهنگ یگانه پور تصریح کرد: ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی هوایی می‌کنند که بلافاصله متهم از صحنه متواری و ۲ بار قصد گروگان گیری یک راکب موتورسیکلت و یک راننده خودرو را داشت که با تلاش ماموران این اقدام شرور سابقه دار ناکام ماند.

وی با بیان اینکه متهم در نهایت با پای پیاده از محل متواری می‌شود، ادامه داد: یکی از عوامل گشت انتظامی که به تعقیب وی پرداخته بود، به محض روئیت متهم با اخطار مجدد و اعلام هشدار با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی هوایی کرده که متهم بدون توجه به اخطار مامور انتظامی به وی نیز حمله ور می‌شود.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه این مامور انتظامی اقدام به شلیک گلوله به پای متهم می‌کند، گفت: این شرور سابقه دار با اصابت گلوله به پایش زمین گیر و سپس توسط ماموران انتظامی دستگیر می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین افزود: ماموران بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و به جهت اینکه این فرد زودتر به مراکز درمانی منتقل شود به وسیله خودروی سازمانی وی را به بیمارستان منتقل می‌کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه علی رقم اقدامات درمانی انجام شده توسط کادر درمان، این شرور سابقه دار به هلاکت می‌رسد، خاطر نشان کرد: در بازرسی بدنی انجام شده از متهم مقدار ۴ گرم و ۷۰ سانت هروئین، ۶۰ سانت شیشه، یک عدد ترازوی توزین مواد و یک قبضه چاقو کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین با تاکید بر اینکه پلیس به هیچ وجه اجازه نمی‌دهد مخلان نظم و امنیت در جامعه آزادانه جولان دهند، یاد آور شد: امنیت و آرامش مردم عزیز خط قرمز ناجا است و از شهروندان عزیز انتظار می‌رود تا در صورت اطلاع و یا مواجه با هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 صداوسیما

کپی