اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

افزایش 170 درصدی دستگیری خرده‌فروشان مواد مخدر در میامی

افزایش 170 درصدی دستگیری خرده‌فروشان مواد مخدر در میامی

فرمانده انتظامی میامی گفت: دستگیری و مبارزه قاطع با خرده فروشان مواد مخدر نسبت به مدت مشابه پارسال در این شهرستان ۱۷۰ درصد افزایش داشت.

سرهنگ دوم حسین عجم روز جمعه  افزود : از ابتدای سال تاکنون بیش از ۳۵ کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شده است.

فرمانده انتظامی میامی گفت : باتوجه به شرایط اقتصادی کشور و تورم موجود ، به همت مردم و تلاشگران نیروی انتظامی شهرستان سرقت های انجام شده در سطح شهرستان افزایشی نداشته است.

وی با بیان اینکه کشف کالای قاچاق در این شهرستان ۴۵ درصد افزایش داشته  ، تصریح کرد: مقابله با کالای قاچاق با توجه به سفارش های رهبر معظم انقلاب و در راستای تحقق شعار سال در اولویت این نیرو قرار دارد.

سرهنگ دوم عجم با بیان اینکه یکی از دغدغه های مسئولان کاهش تصادفات جاده ای است، اظهارداشت : تصادفات در سطح این شهرستان ۳۵ درصد کاهش یافت .

وی ادامه داد : متوفیان تصادفات جاده ای ۱۹ درصد و مصدومان نیز ۳۱ درصد کاهش داشته است.

فرمانده انتظامی میامی ضمن سپاس از همراهی مردم در پیشگیری از جرائم ،تصریح کرد: مردم به عنوان یک پلیس افتخاری می توانند جهت انتقاد،شکایت و تقدیر از  نیروهای انتظامی با شماره ۱۹۷ تماس بگیرند.

وی گفت : در هفته نیروی انتظامی ۱۵ برنامه برگزار شد که اهدای خون ، رژه موتور سواران قانونمند دیدار با امام جمعه ، عطر افشانی گلزار شهدای میامی از مهمترین برنامه ها محسوب می شود .

شهرستان میامی با جمعیتی حدود ۴۰ هزار تن در شرق استان سمنان با ۲ بخش کالپوش و مرکزی قرار دارد/ایرنا

کپی