اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹

توسط رئیس جمهوری/

۱۱۱۶ واحد مسکونی طرح ملی مسکن در کرمان به بهره‌برداری رسید

۱۱۱۶ واحد مسکونی طرح ملی مسکن در کرمان به بهره‌برداری رسید

هزار و ۱۱۶ واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن به صورت ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهوری و با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی امروز (پنجشنبه) در استان کرمان افتتاح شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان روز پنجشنبه در حاشیه آیین افتتاح هزار و ۱۱۶ واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن به صورت ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهوری در شهرستان سیرجان گفت: امروز در مجموع ۲ هزار و ۸۳۶ واحد در قالب طرح اقدام ملی مسکن و مسکن مهر و با مجموع اعتبار یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۹ هزار و ۵۰۰ نفر در استان کرمان افتتاح می شود.

علی حاجی زاده افزود: همچنین برای احداث چهار هزار و ۲۹ واحد به صورت گروهی و تعاونی به واجدین شرایط در قالب طرح اقدام ملی مسکن زمین واگذار می شود.

وی بیان کرد: آماده سازی ۱۰۰ هکتار از اراضی دولتی نیز با اعتبار بالغ بر ۱۰۶ میلیارد ریال برای طرح اقدام ملی مسکن انجام و به زودی به اتمام می رسد و عملیات آماده سازی ۱۴۰ هکتار از اراضی تخصیصی به طرح اقدام ملی مسکن در استان کرمان آغاز می شود.

وی با اشاره به بهره برداری از یک هزار و ۷۲۰ واحد مسکونی مهر تصریح کرد: سه هزار و ۶۶۴ نفر از واجدان شرایط در استان کرمان به پروژه های طرح اقدام ملی مسکن معرفی می شوند./ایرنا

کپی