اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹

نماینده ایران به رقابت‌های هاکی روی یخ امارات اعزام می‌شود

نماینده ایران به رقابت‌های هاکی روی یخ امارات اعزام می‌شود

رییس انجمن هاکی از اعزام باشگاه هاکی روی یخ به کاپ بین‌المللی امارات در ۱۲ آبان خبر داد و گفت: ۲۰ هاکی‌باز راهی این رقابت‌ها خواهند شد.

کاوه صدقی اظهار داشت: اردوهای تیم ملی به مدت سه هفته تعطیل است و منتظریم تا شرایط بهتر شود تا اردوها را برگزار کنیم. در این مدت هم هاکی‌بازان به صورت انفرادی تمرین می‌کنند تا هفته بعد از آن و با مجوز ستاد مبارزه با کرونا بتوانیم اردوها را برپا کنیم. برنامه‌ریزی کرده بودیم تا هر دو هفته در میان برای دختران و پسران مسابقه‌ای را در قالب اردو برگزار کنیم اما با بحران کرونا این امر مقدور نیست. فعلا عملکرد انفرادی آنان را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم. 

رییس انجمن هاکی عنوان کرد: قرار بود در زمستان هم این اردوها هفته‌ای یکبار برگزار شود تا از اول فروردین ملی‌پوشان در اردوی متمرکز قرار بگیرند و بعد به مسابقات چلنج کاپ آسیا و مسابقات اینلاین هاکی آسیا اعزام شوند. در این اردوها جمعا ۳۳ نفر زن و ۳۳ نفر مرد شرکت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه تیم باشگاهی بازار بزرگ ایران ۱۲ آبان عازم کاپ بین‌المللی امارات می‌شود، گفت: در این رقابت‌ها ۶ تیم حضور دارند و این اولین حضور رسمی یک تیم باشگاهی هاکی روی یخ ایران در این مسابقات است. تیم مردان در قالب ۲۰ هاکی‌باز به این رقابت‌ها عازم می‌شوند و منتظر دریافت روادید هستیم.  بازیکنان باید سه تست کرونا بدهند؛ ۲ تست در ایران و یک تست در امارات خواهد بود./ایرنا

کپی