اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

پیراهنی که بدن را در زمستان گرم می کند

پیراهنی که بدن را در زمستان گرم می کند
بیتا میرعظیمی خبرنگار

پیراهن گرم کننده خودکار Polar Seal Heated Zip را در سرمای زمستان به تن کرده و تنها با فشار یک دگمه، بدنتان را گرم کنید.

قطعات حرارتی این لباس بسیار سبک با دو ناحیه گرمایش به گونه ای کاملا مخفی در تاروپود ان قرار گرفته تا با فشار یک دگمه کمر و قسمت فوقانی کمر را به صورت جداگانه و یا با هم گرم کند. در صفحه گرمایش خودکار بکاررفته در این لباس ضدآب، سه سطح گرمایش کم، متوسط و بالا تعبیه شده تا به دلخواه کاربر تنظیم شده و گرمای موردنظر را در بدن جاری کند. این فناوری جالب توجه خاص اسکی بازان و کاوشگران قطب شمال و جنوب طراحی و ساخته شده است تا با قرارگیری در مناطق بسیار سرد بدون هیچ نگرانی بدنی گرم داشته باشند.

این لباس منعطف در دو مدل زنانه و مردانه و در سایزها و رنگهای متنوع طراحی شده تا کاربران به سهولت از ان استفاده کرده و در مناطق بسیار سرد و کوهستانی با دمای بسیار پایین از ان استفاده کرده و بدن خود را بدون پوشیدن لباسهای ضخیم گرم کنند.

دگمه گرمایش بکار رفته در مچ دست این لباس، به صورت رنگی تعبیه شده تا کاربر بدون مراجعه به دمای انتخابی و تنها از روی رنگ بکار رفته گرمای موردنظر خود را انتخاب کرده و دگمه را فشار دهد. این فناوری با هر پاوربانکی سازگار بوده و با هر بار شارژ شدن به مدت 8 ساعت بدن را گرم می کند. 

به محض فشار دگمه در زمانی کمتر از چند ثانیه گرمای موردنظر در بدن کاربر منتشر شده و گرمایی بی نظیر را به آنها هدیه می دهد. عنصر گرمایشی در لایه میانی لباس تعبیه شده و همین امر نیز خاصیت انعطاف پذیری و تنفسی آن را دوچندان می کند. این فناوری کاملا ضدآب طراحی شده تا در هنگام بارش برف و یا دویدن زیر باران هیچ مشکلی را برای کاربر ایجاد نکند.

دگمه های گرمایشی این لباس فناورانه بسیار حساس طراحی شده است تا کاربران با وجود دستکش نیز بتوانند آن را فعال کرده و از گرمای بی نظیر ان درارتفاعات کوهها و مناطق بسیار سرد لذت ببرند.

پیراهن گرم کننده خودکار Polar Seal Heated Zip در حال حاضر در وب سایت های عمومی با قیمتی برابر 199 دلار بفروش می رسد. 

 

کپی