اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

اجرای طرح کاداستر در سطح ۱۸۵ هزار هکتار از اراضی قزوین

اجرای طرح کاداستر در سطح ۱۸۵ هزار هکتار از اراضی قزوین

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: طرح کاداستر یا حدنگاری در سطح ۱۸۵ هزار هکتار از اراضی کشاورزی این استان اجرا می‌شود.

فاطمه خمسه در دومین جلسه هماهنگی تثبیت مالکیت اراضی و کاداستر اراضی کشاورزی که به‌صورت ویدئو کنفرانس و در فاز ملی و با حضور روسای سازمان ثبت اسناد و امور اراضی کشور و همچنین روسای جهاد کشاورزی و اداره کل ثبت اسناد استان و مدیران شهرستانی مربوطه تشکیل شد با اشاره به نقش طرح کاداستر در تثبیت مالکیت اراضی کشاورزی و ساماندهی آن‌ها اظهار کرد: در راستای اجرای این طرح تاکنون برای حدود ۱۰ هزار هکتار برنامه‌ریزی برای تثبیت و صدور اسناد کشاورزی برای مالکین انجام شده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، بابیان اینکه اجرای طرح کاداستر در شهرستان‌های آبیک، البرز و بوئین‌زهرا در دست اجرا است، افزود: در همین راستا برنامه‌ریزی‌های لازم برای شروع نهایی سازی طرح کاداستر اراضی کشاورزی و صدور اسناد مالکیت کشاورزان انجام شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین بیان کرد: در این خصوص با هماهنگی و همکاری مؤثر اداره کل ثبت اسناد و املاک استان، سطح قابل‌توجهی از نقشه‌های کاداستر اراضی کشاورزی جهت تثبیت و صدور اسناد کشاورزی نیز در دستور کار است./ ایسنا

کپی