اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
خیلی ها از حضورم در کمیته داوران خوشحال شدند

اصفهانیان: می‌خواستند فغانی را از لیست خارج کنند

اصفهانیان: می‌خواستند فغانی را از لیست خارج کنند

فریدون اصفهانیان درباره دلیل بازگشتش به کمیته داوران فدراسیون فوتبال باوجود قانون منع به کارگیری بازنشستگان گفت: من که این کار را نمی‌کنم! تصمیم گیرنده اعضای هیات رئیسه هستند.

بازگشت فریدون اصفهانیان به کمیته داوران به عنوان سرپرست با توجه به بازنشسته بودن او بحث ها و نقدهایی را به وجود آورد. خود اصفهانیان در این رابطه گفت: " فیفا و کنفدراسیون آسیا می‌گویند رئیس کمیته داوران باید عضو هیات رئیسه باشد. به خاطر همین هفت سال بودیم ولی مسائلی پیش آمد که استراحت کنیم! ما سرباز این مملکت هستیم و هرجا بخواهند خدمت می‌کنیم."

سرپرست کمیته داوران درباره انتقادات مجلس و برخی پیشکسوتان از این موضوع گفت: "خیلی از پیشکسوتان و روسای کمیته‌های داوری سراسر کشور به من پیام دادند و اظهار خوشحالی کردند. نمی‌شود گفت پیام بد هم نداشتم ولی شاید آنها یک درصد بودند! مجلس هم اگر چیزی گفته آن موقع هم اعلام کرده بودم اگر حضورم در کمیته داوران کار اجرایی قلمداد می‌شود کناره گیری می‌کنم ولی بررسی‌ها انجام و مشخص شد مسئولیت من اجرایی نبوده. ما از فدراسیون نه حقوق می‌گیریم نه اتاق داریم. ما اصلاً آنجا مستقر نیستیم و نهایتاً یک یا دو روز در ماه و هفته برای سیاست گذاری برویم. کار اجرایی را دپارتمان انجام می‌دهد."

اصفهانیان در خصوص قرار گرفتن نام علیرضا فغانی در لیست بین المللی داوری ایران تاکید کرد: "بعضی‌ها می‌گفتند نام فغانی از لیست خارج می‌شود در حالی که مهرماه سال گذشته نام فغانی در لیست سال ۲۰۲۰ قرار گرفت."

سرپرست کمیته داوران در پاسخ به این سئوال که آیا نام فغانی بازهم در لیست داوران بین المللی ایران قرار می‌گیرد؟ تاکید کرد: کمیته داوران باید این را بررسی کند و هیات رئیسه فدراسیون تصمیم بگیرد./ ورزش سه به نقل از رادیو تهران

کپی