اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹

سرقت زیرکانه هزاران پوند از یک جواهر فروشی

سرقت زیرکانه هزاران پوند از یک جواهر فروشی
آرزوکیهان

پلیس اسکاتلندیارد در جستجوی سارق یا سارقان حرفه ای است که با زیرکی وارد یک جواهر فروشی شده و هزاران پوند از طلا و جواهرات را به سرقت بردند.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از میرر، فیلم گرفته شده توسط دوربین های مدار بسته جواهرفروشی نشان میدهد که سارقان حرفه ای در حالیکه صورتشان را کامل پوشانده اند روی زمین چهار دست و پا راه می روند تا خود را به جواهرات فروشگاه "لینکلن شایر "در انگلیس برسانند.
بنا بر اظهارات کارآگاهان پرونده سرقت، دزدی از قبل برنامه ریزی شده و سارقان پس از عبور از پنجره سقفی و سوراخ کردن در دارای تجهیزات لازم بوده اند تا با ایجاد سوراخی به اندازه یک انسان به راحتی وارد فروشگاه شوند.
"لوئیس چکلی " کارآگاه 62 ساله پرونده در این باره گفت: سارقان از طریق نورگیر وارد شده اند کار بسیار حرفه ای صورت گرفته است.داشته های ما نشان میدهد که سرقت از قبل برنامه ریزی شده و تاکنون می دانیم دو نفر در سرقت دست داشته اند  اما امکان وجود شخص سوم نیز وجود دارد. آنها پس از برداشت جواهرات به راحتی فروشگاه را ترک کرده اند.
وی افزود: پلیس با انتشار این فیلم از مردم درخواست کرده در صورت شناسایی سارقان با ماموران همکاری های لازم را داشته و اطلاعاتشان را در اختیار پلیس قرار دهند.

---

سرقت زیرکانه هزاران پوند از یک جواهر فروشی

کپی