اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

شهادت رئیس بیمارستان لبافی نژاد بر اثر کرونا/ پیام تسلیت شریعتمداری

شهادت رئیس بیمارستان لبافی نژاد بر اثر کرونا/ پیام تسلیت شریعتمداری

محمد زارع جوشقانی چشم پزشک و رئیس بیمارستان لبافی نژاد روز گذشته بر اثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.

روابط عمومی بیمارستان لبافی نژاددر اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شهادت پر افتخار استاد فرهیخته و متعهد، شهید فداکار آقای محمد زارع جوشقانی، که در خط مقدم جبهه جنگ بی‌امان با ویروس منحوس کرونا تا آخرین نفس ایستاد و جنگید و به علت ابتلاء به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، برای ما بسیار سخت و جانکاه است. اعمال و خدمات کسانی که با خدا هم عهد شده‌اند و از هیچ کوششی فروگذار نکرده و همواره آماده جانفشانی هستند، در نزد خداوند متعال محفوظ است و دعای خیر بیماران بهترین توشه برای آخرت ایشان خواهد بود.

با قلبی سرشار از اندوه، شهادت این عزیز سفر کرده را به خانواده داغدار وی و جامعه بزرگ پزشکی و سلامت تسلیت عرض نموده و برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت داریم.

یاد و خاطره تلاش‌های صادقانه و شبانه‌روزی ایشان در کنار سایر مدافعان سلامت مخصوصاً در نجات جان بیماران کرونایی، همواره در یادها باقی خواهد ماند.»

به گزارش مهر؛ فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران نیز در پیامی شهادت رئیس بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد را به خانواده وی، همه دانشگاهیان و همچنین جامعه پزشکی تسلیت گفت.

محمد زارع جوشقانی عضو هیئت علمی دانشگاه، متخصص چشم و فوق تخصص قرنیه، رئیس مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهید دکتر لبافی نژاد، پس از روزها نبرد سخت با بیماری کرونا، سرانجام چشم از جهان فرو بست و به دو برادر شهیدش در بهشت برین شتافت.

ریاست دانشگاه علوم پزشکی کاشان، معاونت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مدیر عاملی سازمان منطقه‌ای استان تهران، مدیریت شبکه بهداری کاشان و مدیر عاملی سازمان منطقه‌ای بهداری استان زنجان از دیگر سوابق اجرایی این استاد فقید است.

پیام شریعتمداری در پی درگذشت رییس بیمارستان لبافی نژاد

محمدشریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حساب شخصی توئیتر خود نوشت: «کرونا یکی دیگر از خالص ترین و بی ادعاترین فرشته های زمینی را از ما گرفت و سوگوار هجرت دکتر محمد زارع رییس بیمارستان ‎ لبافی نژاد سازمان تامین اجتماعی‌ شدیم که پس از روزها جنگ با این ویروس به شهادت رسید. یادش گرامی باشد و دعای خیر مردم بدرقه راه او و همه».

به گزارش ایسنا، دکتر مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پیامی شهادت دکتر محمد زارع،رئیس بیمارستان شهید لبافی نژاد تهران را به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارکنان این سازمان تسلیت گفت و پیامی صادر کرد.

در پیام دکتر سالاری آمده است: خبر درگذشت دکتر محمد زارع، رئیس بیمارستان شهید لبافی نژاد سازمان تامین اجتماعی، موجب تاثر و تاسف عمیق شد. آن شهید والامقام و مدافع گرانقدر سلامت با ایثار و فداکاری مثال زدنی برای کمک رسانی و ارائه خدمات درمانی به مبتلایان به بیماری عالمگیر کرونا از هیچ کوششی فروگذار نکرده و جان را بر سر عهد و پیمانی که با خدای خویش بسته بود نثار کرد و به برادران شهید خود پیوست.


در ادامه این پیام آمده است: خدمات ارزشمند و قابل تقدیر دکتر زارع که عمر خود را وقف خدمت به بندگان خدا کرد ، نزد خداوند بزرگ محفوظ است و بی شک بیمه شدگان این سازمان خدمات شایسته وی را از یاد نخواهند برد. ایشان در ایام شیوع کرونا به مانند دیگر مدافعان سلامت ایثارگرانه به مردم و بیماران خدمت کرد و به مقام والای شهادت نایل شد.


وی افزوده است: شهادت این مدیر ارزشمند و همکار صدیق سازمان تامین اجتماعی را به خانواده ارجمند ایشان، همکاران سازمان تامین اجتماعی و جامعه پزشکی تسلیت عرض می کنم. برای ایشان غفران واسعه الهی و همنشینی با سالار شهیدان و برای بازماندگان محترم صبر جمیل از درگاه خداوند متعال مسئلت می کنیم.

---
---

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید 

کپی