اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

ستایش گریزمان از دیدیه دشان

ستایش گریزمان از دیدیه دشان

ستاره تیم ملی فوتبال فرانسه بعد از پیروزی برابر کرواسی به ستایش از سرمربی تیمش پرداخت.

به نقل از اکیپ، تیم ملی فوتبال فرانسه توانست در لیگ ملت های اروپا با نتیجه دو بر یک برابر کرواسی به پیروزی دست پیدا کند.

آنتوان گریزمان، مهاجم فرانسه بعد از بازی گفت: بازی سختی بود و فکر می کنم که تماشاگران هم از دیدن آن لذت نبردند. بازیکنان هم از این بازی لذت نبردند و این به خاطر وضعیت زمین و چمن بازی بود. تیم حریف به دنبال پیروزی بود اما خوشبختانه ما سه امتیاز را به دست آوردیم.

او ادامه داد: ما می دانیم که چگونه در شرایط سخت به پیروزی دست پیدا کنیم و این بسیار مهم است. ما گلزنی می کنیم و خط دفاعی خوب داریم. از کوچک ترین فرصت های که به دست می آوریم به خوبی بهره می گیریم و این نشانه خوبی است.

گریزمان درباره گلزنی در این دیدار گفت: فکر می کنم که این یکی از بهترین گل هایم بود. همه توانم را برای ضربه زدن به توپ به کار گرفتم. توپ می توانست به سکوها هم برود. بسیار خوشحالم که گل زدم. فکر می کنم که در وضعیت خوبی قرار دارم. سرمربی تیم می داند که چگونه از من بازی بگیرد و چگونه از توانایی هایم استفاده کند. من در تیم ملی از حمایت سرمربی تیم و بازیکنان برخوردار هستم و این باعث شده است تا همه چیز به خوبی پیش رود./ایسنا

کپی