اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹

سارق حرفه ای در دام پلیس "بجنورد"

سارق حرفه ای در دام پلیس "بجنورد"

جانشین فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری سارق سابقه دار و حرفه ای محتویات خودرو با 22 فقره سرقت در "بجنورد" خبر داد.

 سرهنگ "محمد غلامی" با اعلام جزئیات این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات خودرو در سطح شهرستان "بجنورد" موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی مرکز استان قرار گرفت.

جانشین فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه ماموران با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و رصد سارقان سابقه دار موفق به شناسایی متهم سابقه دار در "بجنورد" شدند، اظهار داشت: پس از شناسایی محل دقیق متهم ضمن هماهنگی با مرجع قضائی وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به مقر انتظامی دلالت که سارق سابقه دار در بازجویی های فنی انجام شده به 22 فقره انواع سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بررسی های صورت گرفته مشخص شد اکثر خودروهایی که از آنها سرقت شده از نوع پراید است، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه کشف و پس از شناسایی تحویل مال باختگان شد.

سرهنگ غلامی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، خاطرنشان کرد: این سارق حرفه ای علاوه بر این در پرونده خود سابقه زندان با 8فقره سرقت را نیز دارد که به همشهریان توصیه می شود وسائط نقلیه خود را به انواع تجهیزات حفاظتی و ایمنی ضد سرقت مجهز و در صورت مواجهه با موارد مشکوک، مراتب را سریعاً از طریق سامانه 110 با پلیس در میان بگذارند.#پلیس

کپی