اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹

ادعای عجیب گرشاسبی: گفتند برانکو کافیست!

ادعای عجیب گرشاسبی: گفتند برانکو کافیست!

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق پرسپولیس ادعای عجیبی را مطرح کرد.

گرشاسبی که به عنوان مدیرعامل جانشین علی اکبر طاهری شد و از نظر نتیجه اوقات خوشی را برای هواداران پرسپولیس رقم زدوتیم پرستاره ای را تحویل ایرج عرب مدیرعامل بعدی داد در خلال حرف های امروزش اعلام کرد به او گفته شده بود باید دوره برانکو در پرسپولیس به پایان برسد:" بحث بود که برانکو برود. ولی ما در هیات مدیره مصوب کردیم و دو سال دیگر تمدید کردیم. می‌گفتند قراردادش بالاست ولی ما موفقیت داشتیم. اگر شعار می‌دهیم که صاحبان اصلی باشگاه هواداران هستند خواسته آنها همین‌هاست که باید انجام شود."

این ادعا در حالی از زبان گرشاسبی درآمد که با وجود سوال مجدد از طرف حافظ کاظم زاده مجری برنامه او حاضر نشد درباره جزئیات این مساله صحبتی به زبان بیاورد اما با اشاره به مبلغ قرارداد برانکو گفت که از بالا به او گفته شده بود که بهتر است دوران برانکو در پرسپولیس به پایان برسد.

یکی از نکات جالب حرفهای گرشاسبی می تواند آنجایی باشد که می گوید هیات مدیره این توصیه را نپذیرفته و با برانکو قرارداد مجددی بسته شده است.

با این وجود این صحبتهای مدیرعامل سابق پرسپولیس به سرعت در فضای مجازی بازتاب داشته و حالا هواداران از وی درباره جزئیات این مساله سوال و پرسش دارند.

باید دید گرشاسبی در گفت و گوهای بعدی این مساله را باز می کند یا در حدی که امروز به آن اشاره کرد بسنده خواهد کرد./ ورزش سه به نقل از برنامه «یه روز تازه»

بیشتر بخوانید:

گل‌محمدی: این وضعیت تیم ماست!+ تصویر

کپی