اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹

عزیزیان: شاگرد حجازی و پورحیدری بودم و استقلالی‌ام

عزیزیان:  شاگرد حجازی و پورحیدری بودم و استقلالی‌ام

مربی دروازه بانان استقلال گفت: برای موفقیت استقلال کم نخواهیم گذاشت و هدف همه ما موفقیت تیم است.

سعید عزیزیان مربی دروازه‌بانان استقلال، درباره حضورش در جمع آبی‌های پایتخت، گفت: در چند روز گذشته رسانه‌های مختلف از من درخواست مصاحبه کرده بودند که با اجازه محمود خان فکری امروز تصمیم گرفتم با رسانه رسمی باشگاه گفت‌وگو کنم. جا دارد قبل از هر چیز از بزرگان و پیشکسوتان استقلال رخصت بگیرم. من استقلالی بودم، در استقلال بازی کردم و به استقلال تعصب دارم.

وی افزود: سعید عزیزیان شاگرد مرحوم ناصر حجازی و مرحوم پورحیدری بوده است. از آن‌ها یاد گرفته که باید با تمام توان کار کرد. از حمایت پیشکسوتان و از اعتماد محمود فکری تشکر می‌کنم و ممنونم که ایشان به یاد من بود و باعث شد بعد از سال‌ها به استقلال باز گردم. به استقلال آمده‌ام تا به تیم خودم کمک کنم و ان‌شاءالله استقلال را به جایگاه اصلی‌اش یعنی قهرمانی در لیگ برتر، جام حذفی و آسیا برسانیم.

مربی دروازه‌بانان استقلال اضافه کرد: من افتخار این را هم داشتم که در کنار محمود خان فکری و مرفاوی در تیم های دیگر همکاری داشته باشم. وقتی فکری به من پیشنهاد آمدن به استقلال را داد، من یک تصمیم حرفه‌ای گرفتم. آمده‌ام با تعصب و با تمام وجود به استقلال کمک کنم. هواداران عزیز مطمئن باشند برای موفقیت استقلال کم نخواهم گذاشت و هر کاری از دستم بر بیاد انجام خواهم داد. کادر فعلی استقلال یک هدف دارد و آن هم موفقیت استقلال است./ سایت رسمی باشگاه استقلال

بیشتر بخوانید:

حضور غفوری کوچک در تمرین استقلال+ تصویر

کپی