اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
استاندار مطرح کرد

تمدید محدودیت های کرونایی تا پایان هفته در استان قم

تمدید محدودیت های کرونایی تا پایان هفته در استان قم

استاندار قم با اشاره به وضعیت بحرانی استان قم در بحث شیوع کرونا، همکاری مردم در رعایت دستورالعمل های بهداشتی را ضروری دانست و از تشدید نظارت ها و جریمه ی متخلفین طبق مصوبه جدید ستاد ملی کرونا خبر داد.

دکتر بهرام سرمست استاندار قم صبح امروز در حاشیه جلسه ستاد ملی کرونا که به ریاست حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به ارائه ی گزارش از وضعیت استان ها در این جلسه اظهار کرد: بر اساس این گزارش وضعیت استان قم همچنان قرمز است.

وی با اشاره به تصویب محدودیت های کرونایی در هفته ی گذشته افزود: این مصوبه در هفته ی جاری نیز تمدید شده و امیدواریم که مردم با همکاری و تعامل ، مسئولان را در بهبود شرایط کمک کنند.

سرمست گفت: کسانیکه به این بیماری مبتلا می شوند بایستی ضمن عدم حضور در محیط کار، به مدت 14 روز در خانه قرنطینه شوند و در صورت عدم توجه مشمول جرائم و مجازات هایی خواهند شد.

وی با بیان اینکه ادارات دولتی، وسائط حمل و نقل عمومی ، اصناف مشمول نظارت های شدید خواهند بود افزود: در صورت عدم توجه به دستورالعمل های بهداشتی در بخش های مربوطه، متخلفین ذیربط با مجازات مواجه خواهند شد.

استاندار قم با اشاره به کاهش حساسیت های عمومی در استان نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی گفت: وضعیت قم همچنان بحرانی و قرمز است و برای عبور از این مرحله به همراهی و مشارکت بیشتر مردم نیاز داریم ./ ایسنا

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی