اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹

سفر امیدبخش معاون وزیرراه به ملارد

سفر امیدبخش معاون وزیرراه به ملارد

«احمد اصغری مهرآبادی» معاون وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر روز گذشته- چهارشنبه - از شهرک مسکونی گلها، مسکن مهر صفادشت، ناحیه صنعتی دهک و شهرک گلخانه‌ای مهرآفرین ملارد بازدید کرد تا امید بسیاری از اهالی و مسوولان برای رفع مشکل اسناد ملکی و برخی دیگر از مشکلات در این مناطق تقویت شود.

فرماندار شهرستان ملارد در خصوص دلیل سفر «اصغری مهرآبادی» به این شهرستان اظهار داشت: اختلاف‌نظری بین مسئولان اداره‌کل راه و شهرسازی و شرکت شهرک‌های صنعتی در خصوص سند ٢ هکتار زمین وجود دارد که اگر این مشکل حل شود تمام مشکلات واحدهای صنعتی موجود در ناحیه صنعتی دهک حل خواهد شد.

سجاد برنجی افزود: زمین گلخانه مهرآفرین نیز در گذشته از سوی منابع طبیعی به جهادکشاورزی واگذار شده و جهاد نیز این زمین را به ٢٤ متقاضی برای ایجاد واحد گلخانه‌ای فروخته است؛ در این حین با توسعه حریم شهر صفادشت و قرار گرفتن زمین در حریم این شهر، صدور اسناد مالکان با مشکل مواجه شده و معاون و قائم مقام وزیر راه  و شهرسازی در امور مسکن مهر پس از بازید از این گلخانه طی روز گذشته به مالکان قول داد این مشکل  را به زودی حل کند.

وی ادامه داد: چندین سال است که شهرداری ملارد به دلیل قرار نگرفتن شهرک گلها در حوزه خدمات‌دهی نمی‌تواند به شهروندان این شهرک خدمات شهری ارائه دهد و این مشکل نیز در سایه بازدید «اصغری مهرآبادی» به زودی حل می‌شود.

برنجی بیان کرد: بین مسئولان راه و شهرسازی و شهرداری صفادشت نیز در خدمات‌دهی اختلاف‌نظرهایی وجود دارد که معاون وزیر راه و شهرسازی پس از مذاکره با مسئولان ذیربط اعلام کرد این مشکل نیز به زودی حل خواهد شد.

به گزارش ایرنا در بازدید روز گذشته اصغری مهرآبادی از واحدهای مسکونی، صنعتی و کشاورزی شهرستان ملارد علاوه بر فرماندار، شهرداران، بخشداران و روسای شوراهای اسلامی و ادارات ذیربط این شهرستان نیز حضور داشتند.

شهرستان ملارد با حدود ٤٠٠ هزار نفر جمعیت در غرب استان تهران واقع است./ایرنا

کپی