اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

نیکبخت: پیشکسوتان از فکری حمایت کنند

نیکبخت: پیشکسوتان از فکری حمایت کنند

بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال تهران، اظهار داشت: محمود فکری به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شده است و حالا وظیفه همه پیشکسوتان حمایت از او است.

«علی‌رضا واحدی نیکبخت»  با اشاره به انتخاب سرمربی جدید استقلال، اظهار داشت: محمود فکری به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شده است و حالا وظیفه همه پیشکسوتان حمایت از این مربی است.

وی با بیان اینکه محمود فکری از خانواده باشگاه استقلال است، افزود: فکری سال‌ها در استقلال بازیکن بود و بازوبند کاپیتانی این تیم را بر دستان خود بسته و همواره یکی از استقلالی‌های متعصب به حساب می آید.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال شرایط ویژه و حساسی دارد و در این برهه همه  هواداران باید تیم محبوبشان را مورد حمایت قرار دهند تا بتوانیم کم کم از این شرایط خارج شویم.

نیکبخت تصریح کرد: استقلال سال‌هاست در لیگ به موفقیت نرسیده و همه در این فصل توقع دارند تا این تیم بتواند روزهای خوبی را تجربه کند.

وی تاکید کرد: متاسفانه مدیران پیشین باشگاه با رفتار غیر حرفه‌ای و مدیریت ضعیف خود قهرمانی را از استقلال در جام حذفی گرفتند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: برکناری این افراد اتفاق خوبی بود که خیلی زودتر از این‌ها باید صورت می‌گرفت. امیدوارم با تلاش مدیران جدید استقلال هرچه سریعتر به جایگاه واقعی خود بازگردد./ایرنا

کپی