اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

عبدی: عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان قابل ستایش است

عبدی: عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان قابل ستایش است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عملکرد بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا قابل ستایش است و بازیکنان این تیم شایسته تقدیر هستند.

حسین عبدی روز پنجشنبه  به موفقیت پرسپولیس در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و راهیابی این تیم به فینال این رقابت‌ها اشاره کرد و افزود: پرسپولیس در این مسابقات عملکرد بی نظیری را از خود به نمایش گذاشت و توانست رقبای خوب و متمول خود را یکی پس از دیگری از پیش رو بردارد و در نهایت هم فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شوند.

وی ادامه داد: بازیکنان در این مسابقات عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتند و حتی بیشتر از ظرفیت خود جنگیدند. آنها مانند یک سرباز برای بالا نگه داشتن پرچم ایران در لیگ قهرمانان آسیا ایستادگی کردند که این موضوع قابل ستایش است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: کادرفنی هم در این بازی‌ها نشان داد که با مربی ایرانی هم می‌توان به مراتب عالی رسید. کادرفنی به خوبی حریفان را آنالیز می‌کرد و در هر مسابقه با برنامه خوب برای تقابل با رقبا تیمش را راهی میدان می‌کرد که این موضوع هم یکی از دلایل اصلی موفقیت پرسپولیس بود.

عبدی توضیح داد که بازیکنان جدید زیادی به تیم اضافه شده بودند و این هم هنر کادرفنی بود که این نفرات با سایر بازیکنان هماهنگ شوند. واقعا برای داشتن چنین تیم یکدلی باید به کادرفنی تبریک گفت.

وی تصریح کرد: اگر شما دقت کرده باشید، از بازی اول پرسپولیس هر مسابقه بهتر از بازی قبل شد. نقطه عطف پرسپولیس هم برابر النصر بود که توانست برابر این تیم قدرتمند بازی را کنترل کند و در ضربات پنالتی هم با تمرکز بالا برنده شود.

عبدی یادآورشد که در روزهای اخیر برخی بازیکنان و مربیان تیم از شرایط ناراحت بودند. واقعا برای تیمی که فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شده، خوب نیست که چنین مشکلاتی داشته باشد. این وظیفه مدیریت باشگاه است که دغدغه‌های کادرفنی و بازیکنان را حل کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس همچنین در مورد شکایت باشگاه النصر گفت : باشگاه باید هر چه زودتر اقدامات لازم را انجام دهد و مستندات خود را ارائه دهد. باشگاهی مانند پرسپولیس باید از تیم حقوقی خوب و مجرب برخوردار باشد که در مقابل چنین هجمه‌هایی قاطع برخورد کند چرا که کوچکترین سهل‌انگاری ممکن است خطرساز شود./ایرنا 

کپی