اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹

پیغام نساجی برای فکری؛ شکایت می‌کنیم

پیغام نساجی برای فکری؛ شکایت می‌کنیم

باشگاه نساجی محمود فکری را تهدید کرده اگر در بازی دوستانه امروز با ذوب آهن روی نیمکت تیم ننشیند از او به کمیته تعیین وضعیت شکایت خواهد کرد.

محمود فکری شب گذشته در پی بی نتیجه ماندن جلسه باشگاه استقلال با باشگاه نساجی برای صدور رضایتنامه اش از سمت خود در تیم مازنی استعفاء کرد. تیم نساجی ابتدا با این استعفاء مخالفت و اکنون هم اعلام کرده در صورتی که محمود فکری امروز در بازی با ذوب آهن روی نیمکت نساجی ننشیند از او به کمیته تعیین وضعیت شکایت خواهد کرد.

دیدار دوستانه دو تیم امروز قرار است ساعت 15 در استادیوم کارگران برگزار شود. بعید است محمود فکری راضی به حضور در استادیوم کارگران شود چرا که از سمت خود استعفاء کرده و اگر قصد ادامه حضور در کادر فنی تیم مازنی را داشت دست به چنین رفتاری نمی زد.

در این کش و قوس پرویزی – مالک باشگاه خوشه طلایی هم مدعی شده  باشگاه نساجی در شرایطی اقدام به جذب محمود فکری کرد که این مربی با باشگاهش قرارداد داشت و باشگاه نساجی هیچ اقدامی برای جلب رضایت باشگاه خوشه طلایی انجام نداد! جالب اینکه باشگاه خوشه طلایی بعد از این اتفاق شکایتی را علیه باشگاه نساجی تنظیم نکرد. هر چند اکنون پرویزی می گوید باشگاه استقلال باید مبلغ رضایتنامه محمود فکری را به حساب باشگاه خوشه طلایی واریز کند./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

علی‌نژاد: رضایتنامه فکری ۷میلیارد باشد فکر دیگری می‌کنیم/ سرمربی استقلال تا ۴۸ ساعت آینده معرفی می شود

کپی