اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹

زمان آغاز مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق

زمان آغاز مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق

براساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق آسیا از ۱۸ نوامبر (۲۸ آبان‌ماه) آغاز خواهد شد.

معتبرترین رقابت باشگاهی قاره کهن در ماه مارس و به دلیل شیوع ویروس کرونا تعلیق شد و در منطقه غرب آسیا از ۱۴ سپتامبر (۲۴شهریورماه) سال جاری پیگیری شد و در این منطقه پرسپولیس با پیروزی بر النصر عربستان در نیمه نهایی راهی فینال شد.

سرخپوشان روز ۱۹ دسامبر در دیدار فینال باید به مصاف فینالیست منطقه شرق آسیا بروند.

براین اساس، باشگاه «پرت گلوری» یکی از سه تیم استرالیایی حاضر در تورنمنت، در آغاز رقابت‌های منطقه شرق در گروه ششم ۱۸ نوامبر برابر شانگهای شینهوا چین به میدان خواهد رفت.

دیدارهای گروه هفتم و هشتم نیز روز بعد انجام شده و براین اساس جهور دارول تعظیم مالزی به مصاف گوانگژو اورگراند رفته و سیدنی اف‌سی و شانگهای نیز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

در گروه پنجم نیز اف‌سی سئول با بیجینگ گوآن در ۲۱ نوامبر روبروی یکدیگر قرار خواهند گرفت؛ تیم‌های گروه هفتم و هشتم دیدارهای خود را به طور متمرکز در مالزی برگزار کرده اما ورزشگاه محل برگزاری دیدارهای گروه پنجم و ششم هنوز مشخص نشده است.

باشگاه‌های منطقه شرق به دلیل بسته بودن مرزها در نتیجه پروتکل‌های بهداشتی مرتبط با کووید-۱۹، برای از سر گیری بازی‌های خود رد لیگ قهرمانان با مشکلات زیادی روبرو هستند./ ایرنا

کپی