اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

 • پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

بهترین دکتر کاشت مو و ابرو در کلینیک هلیا

بهترین دکتر کاشت مو و ابرو در کلینیک هلیا

برای آن دسته از افرادی که برای کاشت مو و ابرواقدام می‌کنند، پیدا کردن مرکز مناسب که درآن کاشت مو وابرو به خوبی انجام شود و همچنین انتخاب بهترین پزشک، بسیار اهمیت دارد.

برای آن دسته از افرادی که برای کاشت مو و ابرواقدام می‌کنند، پیدا کردن مرکز مناسب که درآن کاشت مو وابرو به خوبی انجام شود و همچنین انتخاب بهترین پزشک، بسیار اهمیت دارد. اگر شما نیز به فکر یافتن پزشک و مرکز مناسب و تایید شده‌ای هستید، بدانید که تنها کسی نیستید که می‌خواهید کاشت مو و ابرو برای شما با بهترین شرایط انجام شود. پس برای دانستن نکاتی در زمینه‌ی شناخت پزشک و محل مناسب ادامه‌ی مطلب را از دست ندهید.

 

همانطور که می‌دانید زیبایی افراد به رعایت نکات و مراقبت‌های زیادی بستگی دارد، اما قطعا زیبایی صورت شما را تا حد زیادی، فرم و هماهنگی ابروها و موهای شما تعیین می‌کند. برای کسانی که به هر دلیلی ابروهای یک دست و مرتب خود را از دست داده‌اند، یا به هر دلیل دچار کم پشتی موی سر و طاسی شده‌اند، بهترین توصیه‌ی امروز متخصصین در این امر، کاشت مو و ابروی طبیعی است.

 برای این عمل زیبایی نیز مانند هر جراحی دیگر، سعی کنید با بهترین پزشک متخصص در این زمینه مشورت کنید و تمام جوانب آن رابررسی کنید. برای این که بتوانید بهترین پزشک کاشت مو و ابرو را انتخاب کنید، لازم است شرایط بهترین پزشک پیوند مو و ابرو را به خوبی بشناسید که در ادامه به آن می‌پردازیم.

 

---
---

کاشت مو و ابرو برای چه افرادی موثر است؟

برای همه‌ی افرادی که تراکم و حجم موهای سر و ابروی ‌خود را از دست داده‌اند‌، این روش به خوبی نتیجه خواهد داد. هم چنین افراد زیادی که از مدل ابروها یا ضخامت موهای ابروی خود راضی نیستند، و همچنین افرادی که از حجم موهای سر خود راضی نیستند، این روش برای آن‌ها گزینه‌ی موثرتری خواهد بود.

این که بتوانید با یک جلسه درمانی و تایید شده حجم زیادی از موهای ابرو و سر خود را برگردانید یا به فرم دلخواه خود برسید، شما را آسوه خاطر می‌کند. از این رو تعداد زیادی از افرادی که می‌خواهند آثار تغییرات قبلی مانند تتو را از ابروی خود محو کنند، از این روش برای رشد طبیعی ابرو استفاده می‌کنند.

 

می‌توان گفت تنها در شرایط زیر کاشت مو و کاشت ابرو ممکن است.

 • برای ابروهایی نازک شده یا رشد موهای کم دارند.
 • عدم رشد موهای بخشی از ابرو، یا عدم رشد بخش از موهای سر  
 • اگر به دلیلی می‌خواهید فرم ابروهای خود را عوض کنید.
 • اگر بر اثر سانحه‌ای یا جراحی خاصی تارهای ابرو را از دست داده‌اید، یا بخشی از پوست سر از بین رفته است.
 • اگر بخشی از ابرو یا سر شما دچار شکستگی شده و در آن  ناحیه موها رشد نمی‌کنند.
 • سابقه‌ی تیروئید دارید و به خاطراین مساله ابروها یا بخش از موهای خود را از دست داده‌اید.
 • اگر بر اثر مشکل پوستی در گذشته، دیگر ابروها یا موهای شما رشد نکرده است.
 • اگر بر اثر مصرف داروهای شیمیایی تحت درمان های خاصی بوده‌اید و پس از آن دچار ریزش مو و ابرو شده‌اید.
 • اگر به صورت ژنتیکی کم مو هستید تنها راه موثر کاشت مو است.
 • تاتو کردن در هر بخشی از پوست سبب از دست دادن موهای طبیعی  بدن شما خواهد شد. علاوه بر کسانی که تاتو داشته‌اند برای جایگزین کردن هاشور ابرو یا حتی از بین بردم آثار آن می‌توانید کاشت ابرو را انجام دهید.

 

چگونه بهترین دکتر کاشت ابرو و مو را تشخیص دهیم؟

یکی از نکاتی که در شناخت پزشک مناسب این کار باید به آن توجه کنید، سابقه‌ی کاری پزشک متخصص است، چرا که بهترین پزشک کاشت ابرو دارای سابقه‌ی کاری فوق‌العاده قوی‌ای است.

‌همچنین محل کار بهترین پزشک کاشت مو بسیار مهم است و آن کلینیک باید تمام نکات مربوط به رعایت الزامات بهداشتی وکیفیت مراقبت‌های پس از کاشت را دارا باشد. اگر در حین این فرایند به دلیل عدم رعایت درست نکات بهداشتی عارضه‌ای ایجاد شود ممکن است برای افراد متفاوت مشکلات جدی را ایجاد کنند. پس از انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو و موی خود از کار او مطمئن شوید و از مراجعین آن مراکز، کیفیت مراقبت‌های بهداشتی را سوال کنید؛ هم چنین می‌توانید به این مراکز سری بزنید.

بهترین دکتر کاشت مو و ابرو سعی بر این دارد که مراجعین را با تمام مراحل این عمل زیبایی و همچنین با شرایط پیش و پس از کاشت مو و ابرو آشنا کنند تا افراد بتوانند تمام خطرات احتمالی و نتیجه‌های ممکن را ارزیابی کنند. پزشکی  که شما او را برای انجام عمل کاشت مو یا ابرو انتخاب می‌کنید باید از مدرک معتبر مرتبط با این حرفه را دارا باشد.

برای پیدا کردن پزشک متخصص در زمینه پیوند مو و ابروسعی کنید مدتی را به تحقیق بگذرانید و تمام سوابق آنها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که این جراحی توسط پزشکی ماهر انجام خواهد شد. اگر به دنبال بهترین پزشک کاشت ابرو در تهران هستید، کلینیک پوست و مو هلیا را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

متخصصین و کادرمجرب مرکز هلیا

باید بدانید که هر چند انتخاب پزشک فاکتور مهمی است اما این کار علاوه بر پزشک به کمک افراد آشنا به کار انجام می‌شود. در حقیقت گروهی که دراین کار به پزشک متخصص کمک می‌کنند، تعدادی جراح با تخصص کاشت مو و ابرو  و پرستاران ماهر هستند.

افرادی که در این روند برای شما فعالیت می‌کنند باید با دقت انتخاب شوند؛ چرا که اثربخشی وعدم وقوع عوارض جانبی کاشت مو و ابرو برای شما به دانش و تجربه‌ی آنها در این جراحی نیاز دارد.

اگر در این زمینه موفق شده‌اید یک متخصص مجرب را پیدا کنید، باید انتظار نتایج فوق العاده‌ای را داشته باشید. در مرکز زیبایی هلیا می‌توانید با بهترین دکتر کاشت مو و بهترین دکتر کاشت ابرو آشنا شده و از تاثیرات کاشت مو و ابروی موفق لذت ببرید.در این مجموعه کادر پزشکی حرفه‌ای را خواهید شناخت.

 

آشنایی با مدیریت مرکز زیبایی هلیا

در مرکز هلیا جراحی‌های زیبایی به واسطه‌ی کادر مطرح و مجرب و پزشکی حاذق همچون دکتر حمیدرضا خراسانی در اختیار شما عزیزان قرارمی‌گیرد. مجموعه‌ی کاشت مو و ابروی هلیا سوابق زیادی در زمینه‌ی کاشت و پیوند مو و ابرو کسب کرده و دارای مجوز رسمی از سازمان بهداشت و درمان و آموزش می‌باشد. حضور متخصصین با تجربه و حرفه‌ای در زمینه‌های مختلف، به این مجموعه امتیاز و اعتبار می‌بخشد. برای مشاوره تخصصی در زمینه زیبایی و دریافت نوبت به سایت رسمی کلینیک هلیا مراجعه کنید.

 

برای مشاهده سایت کلینیک هلیا کلیک کنید.

 

ویژگی‌های ممتاز مرکز پوست و مو و زیبایی هلیا

 • متخصصین مجرب در زمینه‌ی کاشت و پیوند مو
 • تیم جراحی حرفه‌ای
 • حضور پزشکان برجسته در زمینه‌های مختلف
 • رعایت بهداشت و نکات استریل به بهترین نحو ممکن
 • تجهیزات کاملا استریل و جدیدترین امکانات
 • پزشک مسئول که ریاست مجموعه را به عهده دارد
 • مناسب‌ترین هزینه در همه‌ی خدمات
 • کادری مطمئن و آرام
 • بخش پشتیبانی و حمایت از نظرات مراجعین

 

 

و در آخر درباره‌ی هزینه‌ی کاشت مو و ابرو توسط بهترین پزشک در کلینیک هلیا صحبت خواهیم کرد:

طبیعی است ادعا کنیم هزینه‌ی بسیار کم در کاشت مو ابرو و هر جراحی زیبایی دیگرمی‌تواند نشان دهنده‌ی کیفیت پایین جراحی باشد. همان طور که قیمت بسیار بالا نیز  در ایران نشانه‌ی کیفیت مطلوب نیست. برای انجام کار توسط کادر پزشکی مجرب و دقیق دراین زمینه باید انتظار مبلغ مناسبی را داشته باشید.

 در ایران اصلا منطقی برای اینکه جراحی‌های زیبایی با پزشک متخصص و مجرب، هزینه‌ی کمی را برای شما متحمل شود، وجود ندارد. پس این کیفیت را نمی‌توان ارزان خرید. برای این که مناسب‌ترین محل و پزشک را برای هزینه انتخاب کنید، دست از تحقیق برندارید و در این زمینه مبلغ مناسبی را کنار بگذارید تا از نتایج آن در سال‌های بعدی لذت ببرید.

 

 

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی ایران آنلاین در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 

کپی