اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹

وزیر ورزش: هیچ دسیسه خارجی نمی‌تواند مقابل حمایت میلیونی هواداران پرسپولیس نتیجه بگیرد

وزیر ورزش: هیچ دسیسه خارجی نمی‌تواند مقابل حمایت میلیونی هواداران پرسپولیس نتیجه بگیرد

وزیر ورزش و جوانان گفت: پرسپولیس، نماینده ملی فوتبال ایران است و برای موفقیت آن به همراه فدراسیون فوتبال در کنار این باشگاه هستیم و امیدوارم با آمادگی بیشتر بتوانیم بعد از سال‌ها جام قهرمانی آسیا را به ایران بیاوریم.

«مسعود سلطانی‌فر» درباره صعود تیم پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: شاهد یک اتفاق بزرگ و خجسته ملی برای ورزش و فوتبال ایران بودیم ولی هنوز کار تمام نشده است و امیدواریم این بار پرسپولیس در فینال نتیجه بگیرد.

وزیر ورزش و جوانان افزود: از توجه ریاست جمهوری به ورزش و تلاش‌های مدیران این حوزه تشکر می‌کنم و وظیفه ما خدمت به انقلاب و مردم است و برای شادی دل آنها از هیچی کوششی فروگذار نیستیم.

وی خاطرنشان کرد: پرسپولیس و همه نمایندگان حاضر ایران در مسابقات لیگ قهرمانان در منطقه غرب آسیا از جان مایه گذاشتند و از تمام جوانان کشور صمیمانه تشکر می‌کنم چرا که در شرایطی نابرابر و در اوج تحریم‌های ظالمانه و ناعادلانه، مردانه پای مردم و کشور و نظام ایستادند و کام مردم شیرین شد.

شیطنت‌ها تا آخرین ساعت‌ها علیه نمایندگان ایران ادامه داشت

سلطانی‌فر تصریح کرد: همگان شاهد بودند که شیطنت‌ها تا آخرین ساعت‌ها علیه نمایندگان ایران ادامه داشت ولی همت بلند جوانان فداکار و ارزشمند ایران، موجب شد طرف سه سال گذشته شاهد دومین حضور یک نماینده فوتبال باشگاهی ایران در فینال لیگ قهرمانان باشیم.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: مردم و علاقه‌مندان پر شمار فوتبال ایران، حافظ و حامی فوتبال ملی و باشگاهی هستند و هیچ دسیسه خارجی نمی‌تواند مقابل حمایت میلیون‌ها هوادار و عاشق فوتبال نتیجه بگیرد.

وی در پایان گفت: پرسپولیس نماینده ملی فوتبال ایران است و برای موفقیت آن به همراه فدراسیون فوتبال در کنار این باشگاه هستیم و  امیدوارم با آمادگی بیشتر بتوانیم بعد از سال‌ها جام قهرمانی آسیا را به  ایران بیاوریم./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

توضیحات مدیر امور بین‌الملل پرسپولیس درباره شکایت النصر

کپی