اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹

پروین: ما می‌گفتیم مربی ایرانی می‌تواند به پرسپولیس کمک کند!/ فرهاد مجیدی در استقلال نتایج خوبی گرفت

پروین: ما می‌گفتیم مربی ایرانی می‌تواند به پرسپولیس کمک کند!/ فرهاد مجیدی در استقلال نتایج خوبی گرفت

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: رقیب، استقلال است و ما دوست داریم این تیم در اوج باشد.

«علی پروین» در حاشیه استقبال از کاروان پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برد پرسپولیس و رسیدن این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا را به سه بخش تقسیم می‌کنم، اول اینکه این برد از نظر سیاسی برای ما اهمیت داشت، دوم اینکه از نظر فوتبالی شرایط ویژه‌ای داشتیم و سوم اینکه برد باعث شد هواداران خوشحال شده و در یک قدمی رسیدن به عنوان با ارزش قهرمانی قرار بگیریم.

وی افزود: زمانی که ما می‌گفتیم مربی ایرانی می‌تواند به پرسپولیس کمک کند و از خارجی‌ها بهتر است مورد انتقاد قرار می‌گرفتیم اما ثابت شد که این موضوع درست بوده است.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس در قطر دو گل دریافت کرد و این دو گل از روی نقطه پنالتی بود و نشان می‌دهد آنها کار خودشان را به بهترین شکل ممکن انجام دادند. باید به تمامی مجموعه پرسپولیس تبریک گفت که افتخار بزرگی را برای ایران به ارمغان آوردند.

پروین تصریح کرد: از دولت محترم درخواست می‌کنم به وضعیت پرسپولیس و استقلال نگاه ویژه‌ای داشته باشند. رقیب پرسپولیس، استقلال است و ما دوست داریم این تیم در اوج باشد.

وی تاکید کرد: پرسپولیس با این انگیزه‌ای که دارد می‌تواند در فینال موفق باشد، من در تمام عمر فوتبالی‌ام ندیدم بازیکنان در دقیقه ۱۲۰ این چنین با انگیزه بدوند.

اسطوره باشگاه پرسپولیس افزود: مدیران النصر به بازیکنانشان گفته بودند در صورتی که موفق به شکست دادن پرسپولیس شوند ۱۰ میلیارد پاداش می‌دهند. این موضوع نشان از اهمیت برد تیم کشورمان دارد و حالا باید به پرسپولیس توجه شود.

پروین در پایان گفت: فرهاد مجیدی در استقلال نتایج خوبی گرفت اما مدیرعامل این تیم با صحبت‌هایی که پیش از بازی با تراکتور انجام داد آبی‌پوشان تهرانی را به هم ریخت و اینکه تیمت‌ در آستانه فینال است و احمد سعادتمند برای مذاکره با استراماچونی به ایتالیا می‌رود کار اشتباهی بود که صورت گرفت.

بیشتر بخوانید:

پیروانی: سعودی‌ها همه کار کردند تا پرسپولیس حذف شود/ هر کس پیراهن قرمز بپوشد ستاره است

کپی