اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹

پیروانی: این دوره دیگر باید قهرمان شویم/ خوشحالی‌مان قابل وصف نیست

پیروانی: این دوره دیگر باید قهرمان شویم/ خوشحالی‌مان قابل وصف نیست

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قهرمانی در غرب آسیا مبارک هواداران و این دوره دیگر باید قهرمان آسیا شویم.

افشین پیروانی پس از برتری پرسپولیس مقابل النصر عربستان و راهیابی این تیم به فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خدا را شکر که این اتفاق افتاد و خوشحالی‌مان قابل وصف نیست. خدا ما را کمک کرد و توانستیم به حق‌مان برسیم.

وی افزود: زمانی که به آل کثیر حتی اجازه ورود به ورزشگاه را ندادند و حال روز بازیکنان ما دیدنی بود و آنها با اشک ورزشگاه را ترک کردند اما با جان و دل مایه گذاشتند تا این موفقیت رقم بخورد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: همه کار کردند پرسپولیس به فینال نرسد اما لطف خدا شامل حال مردم ایران و پرسپولیسی‌ها شد و به همه بابت این موفقیت تبریک می‌گویم امیدوارم این شادی‌ها تداوم داشته باشد.

پیروانی اظهار داشت: ما از روز اول که به قطر آمدیم خیلی که تنها بودیم. خیلی تنها بودیم اما خدا را داشتیم. مردم عزیز ایران پشت ما بودند هواداران دعایمان کردند. این اتفاق به تنهایی رقم نمی‌خورد. خیلی خوشحالم و به همه تبریک می‌گویم.

وی تاکید کرد: تیم قوی داریم و با تلاش بازیکنان توانستیم به فینال برسیم. این دوره دیگر باید قهرمان شویم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: جای تمام کسانی که فکر و ذکرشان پرسپولیس بود، در کنار ما خالی است. حس و حال تیم قابل وصف نیست بازیکنان آنقدر خسته هستند که حتی نای راه رفتن ندارند اما در مجموع قهرمانی غرب آسیا مبارک کل مردم ایران./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان پس از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا

کپی