اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹

بستری ۴۴۵ بیمار کرونایی در بیمارستان های مازندران

بستری ۴۴۵ بیمار کرونایی در بیمارستان های مازندران

مازندران روزهای سخت کرونایی در حالی برای مازندران طی می شود که در چندین ماهه گذشته آلارم هشدار قرمز همچنان در این استان روشن بوده اما آمار بیماران بستری شده در بیمارستان های این منطقه حاکی از آن است که تعداد مبتلایان در حال کاهش است،هم اکنون ۴۴۵ بیمار کرونایی در این استان بستری و در حال مداوا شدن هستند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس  این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۴۷ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۶۶ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۳۲۶ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۹۳ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۱۱۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰بیمارجدید بستری و ۲۱ بیمار هم ترخیص شدند، ۳۰  هم بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در حال حاضر ۴۴۵ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.  / ایسنا

کپی