اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

زالی: دیروز تلخ‌ترین روز کرونایی پایتخت بود

زالی: دیروز تلخ‌ترین روز کرونایی پایتخت بود

رئیس ستاد فرماندهی کرونا گفت: متاسفانه آمار ثبت شده مرگ و میر در روز سه شنبه بالاترین میزان مرگ و میر ثبت شده در استان تهران و مخصوصا شهر تهران از زمان شروع کرونا تاکنون بوده است.

دکتر علیرضا زالی، رئیس ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در کلانشهر تهران دیروز خبر داد: ما تقریبا ۴۸ ساعت گذشته عدد بستری‌های جدیدمان در تهران به عدد ۱۰۰۰ نزدیک شد که تقریبا در نوع خود رکورد بود.

زالی اضافه کرد: متاسفانه دیروز یکی از تلخ‌ترین روزهای کرونایی پایتخت بود. ما بالاترین میزان مرگ و میر ثبت شده در مورد بیماران کرونایی از آغاز اپیدمی کرونا در کشور را دیروز (سه شنبه) داشتیم.
وی افزود: تعداد بستری در تهران به صورت عادی در بخش‌های با تسهیلات کرونا بالغ بر ۸۷۰ بیمار هست و ۱۶۸ نفر نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری شدند.
او بیان کرد: البته همانطور که ماه آبان هم اعلام کردیم ۲۸ اسفندماه یکی از مواردی بود که بالاترین میزان مرگ و میر در تهران ثبت شده بود در ۴ فروردین و همچنین در ۲ و ۴ مردادماه هم ما با افزایش آمار قابل توجه مرگ و میر به عنوان امواج مهمی روبرو بودیم.
وی در پایان گفت: اما متاسفانه آمار ثبت شده مرگ و میر در روز سه شنبه بالاترین میزان مرگ و میر ثبت شده در استان تهران و مخصوصا شهر تهران از زمان شروع کرونا تاکنون بوده است.

زالی: دیروز تلخ‌ترین روز کرونایی پایتخت بود

کپی