اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹

همزمان با روز جهانی ناشنوایان؛ رزمایش کمک مومنانه فدراسیون ناشنوایان برگزارشد

همزمان با روز جهانی ناشنوایان؛ رزمایش کمک مومنانه فدراسیون ناشنوایان برگزارشد

همزمان با روز جهانی ناشنوایان و با حضور معاونین وزارت ورزش و جوانان رزمایش کمک مومنانه فدراسیون ورزش های ناشنوایان برگزار شد.

همزمان با روز جهانی ناشنوایان صبح امروز - چهارشنبه ۹ مهرماه رزمایش کمک‌ مومنانه فدراسیون ناشنوایان با حضور علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، احمدی معاون فرهنگی و همگانی وزارت ورزش و جوانان، تیشه گران رئیس فدراسیون، سروری معاون امنیتی فرمانداری، میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران، آرام رئیس بهزیستی شهر تهران و مسئولین فدراسیون و بهزیستی در سالن چند منظوره فدراسیون برگزار شد.

در این مراسم علی‌نژاد اظهار داشت: توجه به مسئله مسئولیت اجتماعی در فدراسیون های ورزشی، امری بسیار مهم و کلیدی است. امروز جامعه ورزش در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی فعال است و خوشبختانه تمامی فدراسیون های ورزشی در رزمایش کمک مومنانه حضوری فعال داشته اند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای با اشاره ضمن تقدیر از مسئولین فدراسیون ناشنوایان در برگزاری این امر خداپسندانه، بیان داشت: همکاران ما در جامعه ورزش، حرکت‌های مومنانه زیادی را جهت یاری رساندن به هموطنان مستضعف کشورمان در مقاطع مختلف داشتند و در ادامه این روند اکثر فدراسیون‌ها و باشگاه‌های ورزشی به این پویش پیوستند.

در ادامه این مراسم تیشه گران رئیس فدراسیون و آرام مدیرکل بهزیستی شهر تهران سخنانی را ایراد و از حضور مسئولین وزارت ورزش و جوانان در این مراسم تقدیر کردند.

در پایان ۳۰۰ بسته معیشتی فدراسیون ناشنوایان با همکاری بهزیستی شهر تهران برای توزیع، به خانواده های نیازمند ارسال گردید./ روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان 

---

 

کپی