اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹

اعترافات قاتل سریالی توئیتری

اعترافات قاتل سریالی توئیتری
آرزوکیهان

قاتل سریالی توئیتری در اعترافات هولناک خود پرده از جنایت 9 زن به دلیل علاقه شان به خودکشی برداشت.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی میل، "تاکاهیرو شیرایشی"29 ساله قاتل سریالی ژاپنی که سال گذشته به جرم قتل بی رحمانه 9 زن بازداشت شده بود امروز در دادگاهی در ژاپن اعتراف کرد، قربانیان خود را با افکار علاقمند به خودکشی در توئیتر انتخاب کرده و آنها را به آرزویشان می رسانده است.

---
---
---
---
---

در پی اعترافات هولناک این قاتل سریالی که قربانیانش را در پیج توئیترش شناسایی کرده و به دام می انداخت قاضی پرونده "تاکاهیروگ را به اعدام محکوم کرد این در حالی است که وکلای این قاتل سریالی خواستار کاهش و تخفیف در مجازات وی شدند.

به عقیده وکلای "تاکاهیرو" تمام کسانی که کشته شدند افکار خودکشی داشته اند به همین دلیل قتلشان همچون دیگر قتل ها نبوده و خود نیز به مرگ علاقمند بوده اند  ومجازات این نوع از قتل ها بین شش ماه تا هفت سال است.

 گزارش های پلیس ژآپن نشان میدهد که "تاکاهیرو" تمامی قربانیانش را پس از جنایت مثله کرده و در جعبه های یخ  در خانه اش نگهداری کرده است . رنج سنی قبانیان بین 15 تا 26 سال بوده و قاتل سریالی به آنها امید داده که برای تحقق آرزوی مرگشان آنها را یاری خواهد کرد.

"تاکاهیرو" در این باره اعتراف کرد که در صفحه توئیتریش نوشته بود ، من می خواهم به افرادی که واقعا درد می کشند کمک کنم لطفا هر زمان که خواستید این کار را انجام دهید با من تماس بگیرید.

این در حالی است که کارآگاهان پلیس بیان کردند که این قاتل با همین روش قصد به دام انداختن 7 زن دیگر را نیز داشته که نقشه اش اجرایی نشده است . سال گذشته ماموران پلیس از خانه او 240قطعه استخوان در جعبه های یخ پیدا کردند که قاتل ماهها با آنها زندگی  کرده است.

آمارها نشان میدهد که ژاپن بالاترین آمار خودکشی را در میان 7 کشور گروه صنعتی با مرگ یش از  20 هزارنفر سالانه را داراست.

کپی