اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹

دستبند ضدعفونی کننده "کرونا" در راه است

دستبند ضدعفونی کننده "کرونا" در راه است
بیتا میرعظیمی خبرنگار

با دستبند ضدعفونی کننده دست، راهی ایمن برای از بین بردن ویروس مرگبار کرونا پیدا کنید.

امروزه با گسترش شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان، شستشو و ضدعفونی مکرر دستها به امری حیاتی تبدیل شده است. به گونه ای که تمام مردم در هنگام خروج از خانه اسپری و یا ژل ضدعفونی را درکیف و یا جیب خود قرار داده و در مواقع ضروری از ان استفاده می کنند. اما مشکل اینجاست که کاربران در اغلب موارد اسپری و یا ژل ضدعفونی را در خانه جای گذاشته و فراموش می کنند آن را با خود حمل کنند.

برای حل این مشکل دستبند فناورانه CleanWrist  طراحی و ساخته شده است تا کاربران بدون هیچ نگرانی ان را در مچ دست خود بسته و در هر زمان و مکانی به ژل ضدعفونی کننده دسترسی داشته باشند. 

این دستبند بسیار زیبا در سه رنگ صورتی، آبی و مشکی تولید شده تا کاربران ضمن لذت بردن از زیبایی و ظرافت آن، خود را از حمل اسپری های ضدعفونی بی نیاز کنند. مخزن این دستبند فناورانه به سهولت باز شده و توسط کاربران با ژل ضدعفونی کننده پر می شود.

این سیستم جالب توجه یکی از مناسب ترین ابزار فناوارنه برای کودکان بشمار می رود. کودکان می توانند این دستبند جذاب را پوشیده و در هنگام حضور در کلاس درس و یا محیط های عمومی به سهولت دستهای خود را ضدعفونی کنند. برای استفاده از این دستبند تنها کافی است دگمه آن را فشار داده و ژل ضدعفونی را روی دست بریزید.

دستبند ضدعفونی کننده CleanWrist در حال حاضر در سایت کیک استارت با قیمتی برابر 12 دلار پیش فروش می شود. پیش بینی می شود این دستبند فناورانه تا نوامبر 2020 به بازارهای جهانی عرضه شود.
 
آخرین اخبار مربوط به کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید
 
کپی