اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

امضای تفاهم‌نامه مشترک میان فدراسیون کشتی و سازمان بسیج ورزشکاران

امضای تفاهم‌نامه مشترک میان فدراسیون کشتی و سازمان بسیج ورزشکاران

روسای فدراسیون کشتی و سازمان بسیج ورزشکاران به حضور در نمایشگاه گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس تفاهم‌نامه مشترک را به امضا رساندند.

 نمایشگاه گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در محل باغ موزه دفاع مقدس در حال برگزاریست که وزارت ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران غرفه مشترکی در این نمایشگاه دارند.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و مهدی میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران با حضور در این غرفه تفاهم‌نامه مشترکی را به امضا رساندند. این تفاهم‌نامه در زمینه همکاری مشترک فدراسیون کشتی و سازمان بسیج ورزشکاران برای ترویج فرهنگ ایثار و پهلوانی در ورزش به مدت دو سال منعقد شده است.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی پس از امضای این تفاهم نامه گفت: «من اعتقاد دارم بسیج خالص است و در هرکاری خلوص وارد شود، آن کار برکت پیدا می‌کند. در رزمایش کمک مومنانه که ما با بسیج ورزشکاران برگزار کردیم، این برکت را دیدم. امروز نیز به لطف خدا به عنوان اولین فدراسیون ورزشی، تفاهم نامه مشترکی را با بسیج ورزشکاران امضا کردیم که امیدواریم بتوانیم تمام بندهای آن را اجرایی کنیم. امیدوارم بقیه فدراسیون‌ها نیز به این تفاهم نامه برسند تا بتوانند کارهای بزرگی در ترویج فرهنگ در ورزش انجام دهند».

در مراسم امضای این تفاهم‌نامه سید شروین اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین و سردار داود آذرنوش رئیس سابق بسیج ورزشکاران نیز حضور داشتند./ روابط عمومی سازمان بسیج ورزشکاران

 

کپی