اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹

پسر ترامپ: جو بایدن شایسته ریاست‌جمهوری نیست

پسر ترامپ: جو بایدن شایسته ریاست‌جمهوری نیست

پسر ارشد دونالد ترامپ در تازه‌ترین اظهارات خود درباره رقابت‌های انتخاباتی پدرش، جو بایدن را شایسته ریاست‌جمهوری آمریکا ندانست.

 به نقل از اسپوتنیک، رقابت‌های انتخاباتی میان دونالد ترامپ و جو بایدن برای تصاحب کرسی کاخ سفید، تاکنون حواشی بسیاری داشته است. دونالد ترامپ همواره در سخنرانی‌هایش رقیب دموکرات خود را هدف حملات لفظی قرار داده است، او بار‌ها جو بایدن را فردی بی کفایت خطاب کرده که حتی توانایی بحث هم ندارد چه برسد به ریاست جمهوری و حالا در ادامه حملات او، دونالد ترامپ جونیور در تازه‌ترین اظهارات خود جو بایدن را برای ریاست جمهوری نامناسب خواند.

پسر ارشد ترامپ، ابراز نگرانی کرده است که جو بایدن نامزد دموکرات‌ها برای ریاست جمهوری آمریکا شایسته نیست. او بایدن را با پدرش مقایسه کرد و گفت رئیس جمهور آمریکا تا پایان شب در کاخ سفید مانده است، شک دارم معاون رئیس جمهور سابق بتواند چنین کاری کند.

دونالد ترامپ جونیور با اشاره به حضور نادر بایدن در جمع گفت او قادر نخواهد بود با همان سرعت کار رئیس جمهور ترامپ پیش برود، او نمی‌داند که سرزندگی لازمه کار ریاست جمهوری است و این کاملا در شیوه تبلیغات انتخاباتی‌اش مشهود است.

دونالد ترامپ جونیور پیش از این هم مدعی شده بود بایدن دچار آلزایمر است و از زوال عقلی رنج می‌برد.

ترامپ و بایدن قرار است روز سه شنبه اولین مناظره ریاست جمهوری خود را در دانشگاه «کیس وسترن رزرو در کلیولند اوهایو» برگزار کنند.  / باشگاه خبرنگاران

کپی