اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹

جاعل مدارک هویتی سر جلسه آزمون زبان گرفتارشد

جاعل مدارک هویتی سر جلسه آزمون زبان گرفتارشد

با تلاش ماموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران دو متهم که قصد داشتند با جعل پاسپورت به جای یکدیگر در آزمون زبان انگلیسی شرکت کنند، دستگیر شدند.

   به گزارش ایران انلاین  ،چندی پیش در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی که متقاضی شرکت در آزمون زبان انگلیسی (IELTS) می باشد مدارک هویتی اش جعلی است، بررسی موضوع در اختیار ماموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت.

در این گزارش آمده است، ماموران بلافاصله بعد از دریافت خبر و قبل از آغاز آزمون به نشانی اعلامی در حوالی میدان ولیعصر مراجعه و موفق شدند مدارک متهم را قبل از ورود به جلسه مورد بررسی قرار دهند.

بنا براین گزارش، ماموران در بررسی اولیه به دست آوردند، متهم عکس خود را به جای عکس متقاضی اصلی آزمون قرار داده و قصد دارد به جای متقاضی اصلی در آزمون زبان شرکت کند.

در ادامه این گزارش آمده است، متهم پس از انتقال به مقر پلیس، در بازجویی های اولیه به بزه انتسابی اعتراف و اعلام کرد، با توجه به مهارت و آشنایی که با زبان انگلیسی داشته با یک شرکت که در زمینه مهاجرت فعالیت دارد آشنا شده است و در قبال دریافت مبالغی به جای افرادی که مهارت خوبی در زبان انگلیسی نداشتند شرکت می کرده است.

کپی