اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

وزارت کشور دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجایی شناخته شد

وزارت کشور دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجایی شناخته شد

رییس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور از انتخاب وزارت کشور به عنوان دستگاه برگزیده در بعد شاخص‌های اختصاصی و همچنین از حیث معیارهای ابلاغی رییس جمهوری در جشنواره شهید رجایی امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور،   «علی طالبی» گفت: براساس اعلام سازمان اداری و استخدامی، وزارت کشور در میان وزارت‌خانه‌ها و سازمان‌های ملی موفق شد تا در محورهای اختصاصی ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۸ و همچنین بر اساس محورهای ابلاغی رییس جمهور به عنوان دستگاه برگزیده انتخاب شود.

وی ادامه داد: این موفقیت بی شک نتیجه تلاش شبانه روزی و بی وفقه کارکنان خدوم و بی ادعای وزارت کشور در ستاد، استانداری‌ها و فرمانداری‌ها است که صادقانه ماموریت‌های خطیری در حوزه‌های امنیتی، سیاسی، اجتماعی، توسعه شهری و روستایی، اقتصادی و توسعه منطقه‌ای عهده دار هستند و شبانه روزی اقدامات را پیگیری می‌کنند تا مردم کشورمان در آرامش و امنیت زندگی کنند.

رییس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور تصریح کرد: در کنار وظایف مستمر، حضور فعال و محوری همکاران وزارت کشوری در بحبوحه‌هایی نظیر حوادث غیر مترقبه سیل کم سابقه سال ۹۸ و زلزله سهمگین و خسارت بار کرمانشاه، اقدامات انتظامی و اجتماعی برای مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا، جایگاه راهبردی و مهم وزارت کشور را در نظام اجرایی کشور به تصویر کشید.

طالبی اشاره کرد: نتایج ارزیابی عملکرد فرمانداری‌های سراسر کشور در هفته گذشته به استانداران ابلاغ شد و نتایج ارزیابی استانداری‌ها نیز در این هفته ابلاغ خواهد شد و مقرر است تا استانداری‌ها و فرمانداری‌های برتر به نحو شایسته قدردانی شوند.

به گفته وی، جشنواره شهید رجایی هر ساله با حضور رییس جمهور و مقامات کشوری برای معرفی و قدردانی از وزارتخانه‌ها و سازمان‌های اجرایی ملی که حائز رتبه‌های برتر در نتایج ارزیابی عملکرد سازمانی شده اند، برگزار می‌شود. البته این جشنواره امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا غیر حضوری برگزار می‌شود.

رییس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور از هدایت و حمایت وزیر کشور، همت و راهبری معاونان و مدیران و همچنین تلاش کارشناسان وزارت کشور و به ویژه کارکنان مرکز مدیریت عملکرد که در مستندسازی و ارائه عملکرد وزارت کشور تلاش وافری داشتند، تشکر و قدردانی کرد./ایرنا

کپی