اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

شیهه‌های رهایی کیوان ساکت نیمه دوم مهر روانه بازار موسیقی می شود

شیهه‌های رهایی کیوان ساکت نیمه دوم مهر روانه بازار موسیقی می شود

آلبوم شیهه های رهایی اثر مشترک کیوان ساکت و فریده مقدم بعد از پایان مراحل فنی و پیش تولید و ضبط اکنون آماده است تا در نیمه دوم مهر روانه بازار موسیقی ایران شود.

کیوان ساکت نوازنده و آهنگساز ایرانی در باره این اثر گفت: در این پروژه که اولین همکاری من با خانم فریده مقدم شاعر این آلبوم بوده است  از شعرهای مجموعه این شاعر تحت عنوان زمان بی انتها استفاده کرده ایم و ‌این آلبوم با هشت آهنگ تحت عنوان شیهه‌های رهایی نیمه دوم مهر روانه بازار موسیقی خواهد شد.

وی افزود:‌  جامعه امروز با توجه به شرایط اقتصادی و بحران کرونا تشنه تر از هر زمان دیگر، مشتاق شنیدن اثری پر احساس و گیراست و دنیای امروز  در شرایط ویژه و متفاوتی نسبت به قبل قرار دارد و کرونا تمام مناسبات دنیای ما را دگرگون کرده است.و حس می‌کنم که  این آلبوم در عین لطافت و عمق، سلیقه مخاطبان خاص را جلب کند.

وی در باره مخاطبان خاص گفت: ما هنرمندان در جنین شرایطی با چالش دیگری نیز روبرو هستیم و آن قبول این حقیقت است که  فروش فیزیکی آلبوم های موسیقی معنای خود را از دست داده است و از آنجاییکه بستر لازم برای فروش اینترنتی امن و قانونی در کشور وجود ندارد؛ مخاطبین واقعی ما فرهیختگانی هستند که این قانون را بصورت یک وظیفه و فرهنگ اجتماعی پذیرفته اند. و از نظر من این فرهیختگان مخاطبان خاص آلبوم شیهه‌های رهایی خواهند بود./ایرنا

کپی