اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

شوهر خشمگین سر رقیبش را از تن جدا کرد

شوهر خشمگین سر رقیبش را از تن جدا کرد
آرزوکیهان

شوهر خشمگینی که متوجه خیانت همسرش با مرد دیگری شده بود پس از ضرب و شتم همسرش مرد خیانتکار را کشت و سرش را از تنش جدا کرد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم، این مرد خشمگین پس از کشتن رقیب عشقی خود همسرش را وادار کرده بود تا جسد بی سر قربانی را در گودالی کم عمق در منطقه جنگلی دفن کند.

گزارش های پلیس نیوهمشایر آمریکا نشان میدهد که متهمان "آرماندو بارون "30 ساله و "بریتانی بارون"31 ساله هر دو به جرم قتل "جاناتان آرسنول "25 ساله پس از تحقیقات کارآگاهان پلیس دستگیر شدند.

اطلاعات پلیس روشن کرد که شوهر خشمگین از طریق پیام های تلفن همراه همسرش متوجه رابطه پنهانی او با مردی دیگر شده و همسرش را مجبور کرده تا با رقیب عشقی اش در منطقه جنگلی قرار ملاقات گذاشته و نقشه شومش را اجرایی کند. او که بسیار خشمگین بوده با رقیب عشقی اش درگیر شده و در نهایت او را خفه کرده و سرش را از بدنش جدا می کند.

بنا به گفته های همسر "آرماندو" ، شوهرش قصد داشته تا پس ازدفن جسد بی سر با استفاده از تلفن همراه قربانی پیامک هایی برای دوستانش ارسال کند تا وانمود کند "جاناتان" زنده است و برای مدتی به سفر می رود اما در نهایت درخواست مادر قربانی برای یافتن ردی از پسر ناپدید شده اش به پلیس پرده از جنایت هولناک این زوج بر می دارد.


 

کپی