اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

توطئه قتل مادر با همدستی شوهر

توطئه قتل مادر با همدستی شوهر
آرزوکیهان

زن جوانی که در توطئه ای شوم نقشه قتل مادرش را با همدستی شوهر خود طراحی کرده بود توسط ماموران پلیس دستگیر و دادگاهی شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم، "فرانچسکا کیل "23 ساله برای قتل مادرش با شوهر خود "کپلر"30 ساله اقدام به تبانی کرده بود.

بنا بر اطلاعات پلیس نیویورک این دختربی رحم  به دلیل اختلافات مالی با مادر خود "ترزا" 65 ساله درگیری داشته و به همین دلیل با نقشه قبلی تصمیم به قتل وی گرفته است. گزارش های موجود نشان میدهد که در روز جنایت در حالیکه فرانچسکا در حومه شهر بوده همسرش را به آپارتمان مادر خود فرستاده و او در فرصتی مناسب هنگام بازگشت "ترزا "از خرید به خانه با میله فلزی به جانش افتاده و ضربات محکمی به ناحیه سر قربانی وارد می کند.

در پی این حمله وحشیانه که در سال 2016 میلادی رخ داده مادر "فرانچسکا" مدت 2 سال تا سال 2018 میلادی به کما می رود و در نهایت در سال 2018 می میرد .به گفته پزشکان ضربات وارده به سر پیرزن باعث شکستگی جمجمه ، فک ، کوری چشم راست ،خرد شدن دندان ها و آسیب دیدن دیگر اندام های پیرزن شده بود.

پس از مرگ پیرزن  ماموران پلیس دو سال پس از فرار این زوج قاتل ، آنها را دستگیر و روز گذشته "فرانچسکا "به جرم توطئه قتل به 13 سال و همسرش برای اجرایی کردن نقشه شوم قتل مادر زنش  به 22 سال زندان محکوم شد.

 

---
کپی