اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

ماسک ضدکرونا چند بار مصرف از راه رسید

ماسک ضدکرونا چند بار مصرف از راه رسید
بیتا میرعظیمی خبرنگار

ماسک ضدکرونا چند بار مصرف KSAMASK را پوشیده و با خیالی راحت به مکانهای عمومی رفت و آمد کنید.

این ماسک بدلیل پوشش چند جداره 99.9٪ از ویروس ها را فیلتر کرده و اجازه ورود به دهان و ریه های کاربر را نمی دهد. غشای رویی این فناوری از دی اکسید تیتانیوم (TiO2) و یون نقره (Ag +) ساخته شده تا بدون هیچ مشکلی آلاینده و ها و ویروس ها را فیلتر کده و امنیت و آرامش وصف ناپذیری را به کاربران هدیه دهد. دی اکسید تیتانیوم عملکرد ضدویروس داشته و همزمان یون نقره نیز به دلیل عملکر ضد باکتری،  آلاینده ها و باکتریهای بسیار کوچک را فیلتر کرده و هوایی پاک و بدون ویروس را به ریه های کاربران انتقال می دهد.

این فناوری در عین حال در صورت ابتلای کاربر به بیماری کرونا و یا آنفولانزا، اجازه ورود هرگونه ویروسی را به خارج از ماسک نمی دهد. به این ترتیب بیماران کرونایی می توانند با خیالی آسوده از این ماسک فناوارنه استفاده کرده و بدون نگرانی از انتقال ویروس از طریق دهان و تنفس به اطرافیان، دوران نقاهت خود را سپری کنند. کاربران سالم نیز می توانند از این ماسک استفاده کرده و بدون هیچ نگرانی از ابتلا به کرونا از طریق تنفس، در مکانهای عمومی حاضر شوند.

اما این ماسک یک ویژگی منحصربفرد دیگری نیز دارد. این فناوری چندین بار استفاده بوده و همانند اغلب ماسک ها با یک بار مصرف نباید دور انداخته شود. این سیستم قابل شستشو بوده و تا 8 ماه (180 روز ) می توانید آن را با آب شسته و دوباره استفاده کنید.

ماسک ضدکرونای چند بار مصرف KSAMASK در حال حاضر در سایت ایندی گوگو با قیمتی برابر 28 دلار پیش فروش می شود. شرکت سازنده این ماسک، در صورت پیش خرید به کاربران 2 عدد ماسک ارسال می کند. بنابراین شما می توانید با خرید این محصول در مدت زمانی برابر 1 سال از قابلیتهای این محصول فناورانه استفاده کرده و لذت ببرید.

 
آخرین اخبار مربوط به کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید
کپی