اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹

ناظم الشریعه: ما محکوم به ادامه راه هستیم/ از نبود هاشم‌زاده احساس خلا می‌کنم

ناظم الشریعه: ما محکوم به ادامه راه هستیم/ از نبود هاشم‌زاده احساس خلا می‌کنم

سرمربی تیم ملی فوتسال بزرگسالان گفت: هاشم زاده در زمان بازیکنی و در زمان حضور در کادر فنی، همیشه از جایگاه خاصی برخوردار بوده است.

 محمد ناظم الشریعه با اشاره به جدایی محمد هاشم زاده از کادر فنی تیم ملی گفت: هاشم زاده فرد شناخته شده‌ای در فوتسال ایران است و از زمان بازیکنی تا رسیدن به کادرفنی تیم ملی از جایگاه خاصی برخوردار بوده است.

وی ادامه داد: در چند سال اخیر به عنوان دستیارم در تیم ملی تلاش بسیار زیادی داشت و اکنون از جدایی‌اش احساس خلا می کنم. هاشم زاده در مسائل فنی و در ارتباط موثر با بازیکنان نقش پررنگی داشت. او قطعا این تصمیم سخت را به دلایل متفاوتی گرفته و مسائل مالی هم بخشی از آن بوده است. با وجود ناراحتی زیادی که بابت عدم حضورش در تیم ملی دارم، اما از صمیم قلبم آرزوی موفقیت برایش دارم. امیدوارم با بهتر شدن شرایط در آینده‌ای نزدیک مجددا شاهد حضور هاشم زاده در تیم ملی باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره احتمال اضافه شدن مربی دیگری به کادرفنی تیم ملی گفت: تا این لحظه هیچ چیز قطعی نیست. باید با رییس کمیته فوتسال نشست مشترکی داشته باشم و کلیه جوانب را بررسی کنیم. پس از آن می‌توانیم درخصوص استفاده از فرد جدید در کادرفنی تیم ملی تصمیم گیری کنیم.

ناظم الشریعه با اشاره به اخبار منتشر شده درباره احتمال قطع همکاری وی با تیم ملی، تصریح کرد: تیم در شرایط حساس اعزام به ازبکستان و حضور در مسابقات قهرمانی آسیا قرار دارد. در برخی موارد شاهد انتشار گمانه زنی‌های خلاف واقع هستیم. با وجود همه کاستی‌هایی که در برخی موارد وجود داشته اما در برهه حساس کنونی هیچگونه تصمیمی برای قطع همکاری ندارم. ما محکوم به ادامه روند اخیر هستیم و تا کسب نتیجه مطلوب در جام ملتهای آسیا و صعود به جام جهانی این راه ادامه خواهیم داد./ سایت رسمی فدراسیون فوتبال

کپی