اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹

توقیف پراید با 155 کیلو تریاک در البرز

توقیف پراید با 155 کیلو تریاک در البرز

فرمانده انتظامی استان البرز از کشف 155 کیلو و 500 گرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان خبر داد.

 سردار "عباسعلی محمدیان" با اعلام این خبر گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد، فردی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر به صورت عمده و در اوزان بالا فعالیت داشته و به تازگی مقادیر قابل توجهی مواد را از عناصر اصلی قاچاق در شرق کشور تحویل گرفته و مترصد انتقال آن به وسیله یک خودرو پراید به استان های مرکزی کشور از جمله استان البرز است.

وی گفت: بلافاصله برای جلوگیری از پخش شدن مواد مخدر در استان های مسیر حرکت خودرو، موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اطلاع داده شد و اکیپی از ماموران با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محور مواصلاتی "بم-کرمان" اعزام شده و با رصد و پایش خودروهای عبوری در نهایت موفق به شناسایی خودرو متهم شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: پس از مدتی تعقیب خودروی حامل مواد مخدر توسط ماموران، متهم متوجه حضور آن ها شده و با سرعت زیاد اقدام به فرار کرد که در نهایت ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح چند تیر به سمت خودرو متهم شلیک کرده و آن را متوقف کردند.

سردار "محمدیان" با اشاره به دستگیری یک نفر در این عملیات پلیسی ادامه داد: در بازرسی از خودرو توقیف شده 155 کیلو و 500 گرم تریاک کشف که پس از تکمیل پرونده به همراه متهم تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: مواد مخدر یکی از مهم ترین دلایل ناهنجاری و آسیب های اجتماعی است و پلیس سعی دارد با مبارزه با این معضل خانمان سوز، در کاهش آسیب های وارده به جامعه نقش خود را ایفا کند.#پلیس 

کپی